www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Big Mama: Jam si Lady Gaga

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Big Mama: Jam si Lady Gaga   Mon Dec 12, 2011 2:35 am

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia Big Mama ka qenë e ftuar në një program televiziv në Turqi.

Siç komenton edhe e përditshmja “Hurriyet” Big Mama u shfaq në studion e televizionit turk me një look të çuditshëm duke përshëndetur “Ciao”.

“Lady Gaga nuk është kundërshtarja ime, por është ekuivalente me mua. Tani edhe Turqia ka një Lady Gaga”-ka thënë këngëtarja duke qeshur, teksa ishte ftuar për të promovuar këngën e saj më të re.

Big Mama për një kohë të gjatë ka kënduar në skenën e Kosovës dhe Shqipërisë, por jeton në Tetovë. Flamurët e Maqedonisë dhe Turqisë janë në zemrën time ka thënë këngëtarja, duke pohuar se Turqia është atdheu i saj i dytë./knn/

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lambiano
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 362
Data regjis. : 08/12/2011
Location : Earth

MesazhTitulli: Re: Big Mama: Jam si Lady Gaga   Mon Dec 12, 2011 2:53 am

Huahuahuahuau Ani lady gaga ;P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Big Mama: Jam si Lady Gaga

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum