www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.



www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Një milionë shkarkime të Microsoft Office 2010 beta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Një milionë shkarkime të Microsoft Office 2010 beta   Sat Dec 05, 2009 9:34 pm



Microsoft ka konfirmuar se versioni eksperimental i paketës së re softuerike Microsoft Office 2010 ka arritur shifrën prej një milionë shkarkimesh vetëm gjatë dy javëve pas paraqitjes zyrtare në konferencën “ Professional Developer Conference” të mbajtur në Los Angeles të SHBA-ve.
Sipas informatave të fundit Microsoft do ta paraqes versionin e plotë të kësaj pakete Office në qershor të vitit 2010 dhe atë në gjashtë versione të ndryshme: Starter, Home and Student, Home and Business, Standard, Professional dhe Professional Plus.

Versioni aktual eksperimentues është Microsoft Office 2010 beta është Professional Plus, dhe kjo nënkupton se në të janë përfshirë të gjitha funksionalitet e mundshme të cilat paketa Office mund të ofrojë.

Nëse jeni të interesuar ta provoni versionin eksperimental të Microsoft Office 2010, atë mund ta shkarkoni nga faqja zyrtare e internetit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Një milionë shkarkime të Microsoft Office 2010 beta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum