www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqiptarja Rita Ora bën seks nën ritmet e Bob Marley

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Shqiptarja Rita Ora bën seks nën ritmet e Bob Marley   Mon Dec 12, 2011 2:36 am

Mediat amerikane me të madhe kanë shkruar për romancën mes këngëtares me prejardhje nga Kosova, Rita Ora dhe vëllait të Kim Kardashianit, Robit, ndërsa thuhet se ata lidhjen e tyre do ta bëjnë publike gjatë një ndeje, e cila do të mbahet në Nju-Jork dhe në të cilën Rob do të jetë në rolin e DJ-it.

Por, ajo që më shumë ka zgjuar interesimin e mediave amerikane, është postimi që Rita Ora ka bërë në llogarinë e saj në Twitter, që lidhet me seksin.

“Sapo kam bërë seks me tingujt e këngës sime të preferuar nga këngëtari Bob Marley”, kishte shkruar ajo.

Duket se Rita vërtet ka vendosur që të përdorë të gjitha hilet e Hollivudit, me qëllim që të jetë në qendër të vëmendjes së publikut dhe kjo më së miri arrihet kur flitet për seksin.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Shqiptarja Rita Ora bën seks nën ritmet e Bob Marley

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum