www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rozana, Kresha në dy kopertina të revistave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Rozana, Kresha në dy kopertina të revistave    Sat Dec 17, 2011 2:35 am

Ndoshta për të shuar të gjitha thashethemet që qarkulluan pak kohë më parë se lidhja e tyre kishte marrë fund, Rozana Radi dhe këngëtari Mc Kresha kanë vendosur më në fund të zyrtarizojnë lidhjen e tyre.

Dhe sigurisht mënyra më e mirë të për qartësuar çdo hamendësim ka qenë të pranojnë jo, por dy oferta radhazi që edhe i ofrojnë kopertinat e dy revistave të njohura.

Mësohet se njëra prej tyre do të jetë një revistë kosovare dhe tjetra nga Shqipëria, por nuk dihet me saktësi se cilat do të jenë ato.

Këngëtarja tregon se po realizohet seti fotografik, por nuk ka qartësuar se kur do të jenë në treg, pasi padyshim ata do të kenë shumë gjëra për të treguar në këto intervista, jo vetëm për bashkëpunimet e tyre, por sidomos për lidhjen intime. /shqip

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Rozana, Kresha në dy kopertina të revistave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum