www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Miss Turqia kurorëzohet në Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Miss Turqia kurorëzohet në Kosovë   Sat Dec 17, 2011 2:39 am


Ka përfunduar evenimenti “Miss Freedom of the World” që është mbajtur për herë të parë në Kosovë. 15 bukuroshe nga vende të ndryshme të botës, kanë defiluar në skenën në hotelin Grand.

Miss Turqia, Gulcin Karakus është zgjedhur “Miss Freedom of the World” 2011. Përcjellësja e parë është zgjedhur Miss Sllovakia, përcjellësja e dytë është zgjedhur Miss Maqedonia, përcjellësja e tretë Miss Kosova Artana Bytyqi nga Suhareka dhe përcjellësja e katërt Miss Anglia.

Miss veshja popullore është zgjedhur Miss Korea, Miss press – Holanda, Miss photogenia – Miss Rusia, Miss Eleganca – Miss Kroacia, Miss Bikini – Miss Namibia.

Organizator i kësaj ngjarjeje ka qenë Shoqata e manekinëve ‘Freedom’ nga Prizreni. Bukuroshja që ka përfaqësuar Kosovën ishte Artana Bytyqi nga Suhareka, por e cila nuk ka arritur të fitojë asnjë çmim.

Pjesëmarrëse kanë qenë bukuroshet nga Kosova, Shqipëria, Mali i Zi, Maqedonia, Sllovakia, Rusia, Holanda, Kanadaja, Kroacia, Korea, Maqedonia, Sllovenia, Anglia, Bullgaria, Turqia dhe Namibia. /radioalba/

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Miss Turqia kurorëzohet në Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum