www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kënga e re e Unikkatilit, të mërkurën?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lambiano
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 362
Data regjis. : 08/12/2011
Location : Earth

MesazhTitulli: Kënga e re e Unikkatilit, të mërkurën?    Sun Dec 18, 2011 10:17 pm

Një prej reperëve më të mirë të të gjitha kohërave, Viktor Paloka i njohur si Unikkatil, besohet se do të lansojë këngën e tij të re jo më larg se të mërkurën.

Bëhet fjalë për një bashkëpunim me reperin tjetër të ‘labelit’ TBA, Klepton, kurse kjo këngë nuk do të jetë në albumin e ri të Unikkatilit, i cili ende nuk ka një datë të caktuar kur do të lansohet.

Megjithatë, Telegrafi mëson nga burimet e afërta me reperin se albumi është përfunduar, ndërsa vetëm pritet momenti i përshtatshëm që ai të lansohet.

Unikkatili ishte rikthyer në skenë pas tri vitesh me bashkëpunimin me reperin 2po2, “Fitore e Sinqertë” e cila theu disa rekorde në YouTube, ndërsa është viti i katërt prej se fansat po presin albumin e Viktorit.

~lambiano~
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kënga e re e Unikkatilit, të mërkurën?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum