www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kurti: Jo bisedime me Serbinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lambiano
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 362
Data regjis. : 08/12/2011
Location : Earth

MesazhTitulli: Kurti: Jo bisedime me Serbinë    Mon Dec 19, 2011 12:27 am

Lëvizja Vetëvendosje është i vetmi subjekt që e ka kërkuar dorëheqjen e Qeverisë dhe zgjedhjet e reja. Kritika jonë shkon deri në fund dhe fundi duhet të jetë fund i kësaj Qeverie dhe mënyre të qeverisjes, ka thënë Albin Kurti në mbledhjen e tretë të Këshillit të Përgjithshëm të VV-së.

Me Lëvizjen Vetëvendosje në institucione, bashkimi kombëtar në vitin 2011 u afirmua sikurse asnjëherë në këto vitet e pasluftës”, ka thënë Kurti, për të cilin beteja më e madhe para do të jetë ndalimi bisedimeve “të dëmshme me Serbinë” dhe zhvendosja e politikave ekonomike “prej shitjes së pasurive publike e kombëtare, te zhvillimi i bazuar mu në këto pasuri”.

“Do të ketë shumë vështirësi që vijnë prej njerëzve të regjimit që kanë vjedhur para për të vjedhur vota dhe kanë vjedhur vota për të vjedhur para. Por, ama edhe sa më shumë që do të na e vonojnë fitoren, aq më të madhe do ta kenë humbjen”.

~lambiano~
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kurti: Jo bisedime me Serbinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum