www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adelina Berisha thotë “Ti je ai”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lambiano
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 362
Data regjis. : 08/12/2011
Location : Earth

MesazhTitulli: Adelina Berisha thotë “Ti je ai”    Sun Dec 25, 2011 1:28 am
Këngëtarja Adelina Berisha këto ditë sapo ka finalizuar projektin e saj të radhës. Ajo për festat e fundvitit do të sjellë një këngë të re.

"Ti je ai" titullohet kënga e saj më e re. Për këtë këngë ajo ka bashkëpunuar sërish me Dj Zapp dhe Dj Chriss.

Adelina për Telegrafin është shprehur e kënaqur me këtë këngë, duke shpresuar se do të mirëpritet nga publiku.

Bukuroshja seksi së fundmi realizoi këngën "Sa larg je" dhe “On Air” është hiti më i madh i Adelinës në vitin që po e lëmë pas.

~lambiano~
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Adelina Berisha thotë “Ti je ai”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum