www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nuk do të lejohet më hyrja e Tadicit në Kosovë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lambiano
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 362
Data regjis. : 08/12/2011
Location : Earth

MesazhTitulli: Nuk do të lejohet më hyrja e Tadicit në Kosovë?    Sun Jan 08, 2012 9:18 pmZëvendëskryeministri dhe ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi, me telefon i ka thënë televizionit Klan Kosova se në të ardhmen Qeveria e Kosovës nuk do ta lejojë hyrjen e presidentit serb, Boris Tadic, në vendin tonë.

Siç transmeton Indeksonline, kjo për faktin se Tadic, siç ka bërë zakonisht për shumë vite, ka thyer premtimet e vizitës private e religjioze.

Gjatë qëndrimit në Kosovë, presidenti i Serbisë ka dhënë mesazhe politike, duke thënë se Kosova është tokë serbe, se nuk do ta njohë kurrë pavarësinë dhe se nuk e ka ndërmend të heqë strukturat paralele nga veriu.

~lambiano~
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nuk do të lejohet më hyrja e Tadicit në Kosovë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum