www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Nuk do të lejohet më hyrja e Tadicit në Kosovë?  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Nuk do të lejohet më hyrja e Tadicit në Kosovë?  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nuk do të lejohet më hyrja e Tadicit në Kosovë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lambiano
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
lambiano

Numri i postimeve : 362
Data regjis. : 08/12/2011
Location : Earth

Nuk do të lejohet më hyrja e Tadicit në Kosovë?  Empty
MesazhTitulli: Nuk do të lejohet më hyrja e Tadicit në Kosovë?    Nuk do të lejohet më hyrja e Tadicit në Kosovë?  EmptySun Jan 08, 2012 9:18 pm

Nuk do të lejohet më hyrja e Tadicit në Kosovë?  F0107230328743m

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi, me telefon i ka thënë televizionit Klan Kosova se në të ardhmen Qeveria e Kosovës nuk do ta lejojë hyrjen e presidentit serb, Boris Tadic, në vendin tonë.

Siç transmeton Indeksonline, kjo për faktin se Tadic, siç ka bërë zakonisht për shumë vite, ka thyer premtimet e vizitës private e religjioze.

Gjatë qëndrimit në Kosovë, presidenti i Serbisë ka dhënë mesazhe politike, duke thënë se Kosova është tokë serbe, se nuk do ta njohë kurrë pavarësinë dhe se nuk e ka ndërmend të heqë strukturat paralele nga veriu.

~lambiano~
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Nuk do të lejohet më hyrja e Tadicit në Kosovë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Nikolicit i ndalohet hyrja në Kosovë
» Celulari lejohet në aeroplanët rus
» A lejohet të shkosh në det ? Dr.Shefqet Krasniqi
» hyrja ne embeltoren "KoSoVaLiA XL"
» A lejohet t'ua urojmë jobesimtarëve festat e tyre
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum