www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mihajlovic: Kuçi po gjuan gurë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lambiano
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 362
Data regjis. : 08/12/2011
Location : Earth

MesazhTitulli: Mihajlovic: Kuçi po gjuan gurë!    Mon Jan 09, 2012 10:58 pmShefi i zyrës për marrëdhënie me media në Qeverinë e Serbisë, Milivoje Mihajlovic, ka thënë se paralajmërimet e zëvendëskryeministrit të Kosovës, Hajredin Kuçi, se nuk do të lejohen në të ardhmen vizitat në Kosovë të presidentit serb Boris Tadic, janë një tjetër “gur i hedhur në autokolonën në të cilën ishte Tadic” dhe grupi i serbëve që kanë shkuar në Deçan për të festuar krishtlindjet ortodokse.

"Mendoj se me këtë deklaratë pothuajse e gjithë Qeveria e Kosovës është rreshtuar në pjesën ekstreme, sepse mundohet t’i afrohet Vetëvendosjes e të arsyetoj veprimet e këtij grupi”, ka thënë Mihajlovic për RTS.

Sipas tij, Lëvizja Vetëvendosje paraqet dekorin që Hashim Thaçi të shfaqet si demokrat, “ndërsa në bashkësinë ndërkombëtare të jap mesazhe se ka edhe shqiptarë ekstremë”.

~lambiano~
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mihajlovic: Kuçi po gjuan gurë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum