www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Serbia nuk e ka tërhequr fletarrestin për Çekun

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lambiano
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 362
Data regjis. : 08/12/2011
Location : Earth

MesazhTitulli: Serbia nuk e ka tërhequr fletarrestin për Çekun    Mon Jan 09, 2012 11:00 pmMinistrja serbe e Drejtësisë, Snezhana Malovic, ka hedhur poshtë deklaratat se është suspenduar fletëarresti për Agim Çekun.

Kështu njofton agjencia e lajmeve të Serbisë, “Tanjug”. “Është e pavërtetë. Fletarresti vazhdon të jetë në fuqi. Pavarësisht se hetimet janë zhvilluar shumë dobët, me numër të madh lëshimesh, para kamerave të Radio televizionit të Serbisë aso kohe ka ndodhur krimi i rëndë në zonën e përgjegjësisë së Agim Çekut”, i ka deklaruar Malovic gazetës “Danas”.

~lambiano~
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Serbia nuk e ka tërhequr fletarrestin për Çekun

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum