www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fejohen dhe presin fëmijë 41 vjeçarja dhe 14 vjeçari

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Fejohen dhe presin fëmijë 41 vjeçarja dhe 14 vjeçari    Thu Jan 26, 2012 12:16 amKroatja Renata Juras ka qenë trajnuese e Ervin Unterlehnerit te Vjena. Kur para dy vjetësh u dashuruan dhe fjetën së bashku, ajo ka pasur 41 e ai 13 vjet.
Për shkak të marrëdhënieve seksuale Renata u dënua 22 muaj burgim me kusht. Djali pasi mbushi 14 vjet, me ligj, kanë të drejtë të jenë bashkë e Renata u vendos në banesën e nënës së tij. Kohë më parë çifti u fejuan dhe tash presin bebe.
Renata kohë më parë ka botuar librin për të gjitha ato që ka kaluar pasi ishte dashuruar në atë djalosh në librin “41 dhe 14 – dashuria ime e mundshme me të riun” ka përshkruar fillimin e lidhjes.
- Ervin u gëzua shumë kur i tregova se jam shtatzënë. Ai në kokë ka mendtë e 30 vjeçarit e jo të 16 vjeçarit, thotë Renata.
Pas këtij skandali klubi e përjashtoi Renaten ajo edhe formalisht u shkurorëzua nga bashkëshorti e tani ka filluar punën trajnuese e një ekipi të femrave.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Fejohen dhe presin fëmijë 41 vjeçarja dhe 14 vjeçari

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum