www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkoi me 919 meshkuj brenda 1 ditë!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Shkoi me 919 meshkuj brenda 1 ditë!!!   Thu Jan 26, 2012 12:28 amKoleksionistët njihen në gjithë botën për pasionet e tyre ndonjëherë “të çmendura”. Në Shqipëri ishin të shumtë ata që koleksiononin pulla poste, atëherë kur dërgoheshin letra dhe jo e-maile. Ndërsa në botë, ka koleksionistë të pasionuar pas sendeve të vogla, si dhe nga ata që rendin pas sendeve të rralla e të kushtueshme.

Por koleksionet e tyre nuk mund të krahasohen me atë amerikanes Lisa Sparxxx.

Ajo koleksionon meshkuj! Bëhet fjalë për aktoren e filmave pornografikë, e cila ka thyer çdo rekord botëror, duke shkuar me 919 meshkuj brenda 1 dite! Ky rekord botëror u arrit në ekspozitën Eroticon në Poloni, ku Lisa erdhi në kontakt seksual me 919 meshkuj brenda 7 orësh e gjysmë (çdo mashkull lejohej të kishte kontakt me të vetëm 30 sekonda).

Sparxxx ishte femra e tretë por edhe e fundit, e cila arriti të thyente rekordin që mbahej nga një kolegia e saj me 759 meshkuj, e ndjekur nga një femër tjetër me 646 meshkuj.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Shkoi me 919 meshkuj brenda 1 ditë!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum