www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mjekët gjejnë 45.000 euro në rrobat e një lypsareje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Mjekët gjejnë 45.000 euro në rrobat e një lypsareje   Thu Jan 26, 2012 12:29 am

Disa mjekë në një spital në Greqi mbetën të befasuar kur gjatë kontrollit të një lypsare në moshë, në rrobate saj kanë zbuluar 45.000 euro.

Paratë janë vendosur në një qese prej materiali, e cila ishte e qepur për rrobat e gruas së varfër.

Në të gjendeshin bankënota prej 50 dhe 100 eurove, shpallën mediat greke. Vite të tëra kjo grua është endur nëpër rrugët e qytetit Korint, por për shkak të sëmundjes në gjoks ka shkuar në spital, ku mjekët i kanë bërë analizat e duhura.

Pas kontrollit është lënë në shërim në spital, ndërsa paratë i janë dorëzuar policisë.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Mjekët gjejnë 45.000 euro në rrobat e një lypsareje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum