www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I dhuron vajzës 7-vjeçare 8.500 euro për operacione plastike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: I dhuron vajzës 7-vjeçare 8.500 euro për operacione plastike   Thu Jan 26, 2012 12:31 am


Vajza 7-vjeçare Poppy Burge, ka marrë nga e jëma si dhuratë për Krishtlindje, një çek me 8.500 euro, për t’i shpenzuar për ndërhyrje kirurgjike.

E lumtur, vajza u shpreh se nuk mund të merrte dhuratë më të bukur. Ajo do ta përdorë këtë çek vetëm pasi të mbushë 16 vjeç.

Mamaja e saj, Sarah Burge, e cila në Angli njihet si “Barbi Njeri”, për shkak të operacioneve të shumta plastike, rreth 100, ka ngjallur diskutime të shumta me këtë veprim.

Kjo, duke qenë se vajza e saj 7-vjeçare shprehet se dëshiron të bëhet si e jëma dhe madje të ketë një gjoks të madh, kur të rritet.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

I dhuron vajzës 7-vjeçare 8.500 euro për operacione plastike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum