www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Liam Neson mund të kthehet në mysliman

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Liam Neson mund të kthehet në mysliman   Sat Jan 28, 2012 7:24 pm
Ylli i kinematografisë botërore, Liam Neson, po mendon të konvertohet në mysliman. Aktori 59-vjeçar ka pranuar kohët e fundit se lutjet myslimane kanë ngjallur interesin e tij gjatë xhirimit të një filmi në Stamboll, Turqi.

“Thirrja për t’u lutur bëhet 5 herë në ditë dhe javën e parë të bën të çmendesh, por pastaj të hyn në zemër dhe është gjëja më e bukur në botë”, thotë ai.

“Janë rreth 4000 xhami në këtë qytet. Disa prej tyre janë të mrekullueshme dhe kjo po më bën ta mendoj kthimin në mysliman”, është shprehur aktori.

Liam ka lindur në Irlandën e veriut në një familje të devotshme katolike. Madje, edhe emrin atij ia ka vënë prifti i vendit ku jetonte.

Ylli i Hollivudit, i cili ka humbur të shoqen në 2009, në një aksident me ski, ka folur për sfidat ndaj besimit të tij.

“Unë jam rritur si katolik. Por të gjithë ne e pyesim veten çdo ditë, në mënyrë të pandërgjegjshme, çfarë bëjmë në këtë planet, për çfarë shërben e gjithë kjo. Unë lexoj vazhdimisht libra për Zotin dhe mungesën e tij apo ateizimin”, thotë aktori i “Taken”, “Njeriu i padukshëm” etj.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Liam Neson mund të kthehet në mysliman

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum