www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Katherine e pa kënaqur me vetën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Katherine e pa kënaqur me vetën   Sat Jan 28, 2012 7:28 pmPa marrë parasysh që pas saj “shkrihen” me mijëra meshkuj, aktorja e njohur hollivudiane, Katherine Heigl, veten aspak nuk e konsideron atraktive. Ajo pranoi se sa shumë brengoset rreth asaj se si duket në ekran.

Ndërsa kur ishte zhveshur për nevojat e filmit “One for the Money”, e vetmja për të cilën kishte menduar dhe ishte brengosur ishte se ndoshta do të duhej më shumë të ushtronte që të dukej më mirë dhe më bukur.

“Kurrë nuk jam e kënaqur se si dukem”, u shpreh Heigl.

“Pa marrë parasysh sado që mundohem dhe sa pak të kem ngrënë gjatë tërë ditës me shpresë që barku do të më jetë i rrafshët, apo sado që ushtrime për bark të bëja, sa herë që të shikohem në ekranin e madh mendoj me vete se nuk do të duhej të kisha ngrënë asgjë gjatë tërë javës para kësaj”, zbuloi Katherine Heigl.

Ajo shpreson që në të ardhmen ta kalojë këtë gjë dhe sa herë që paraqitet nëpër filma të jetë e kënaqur me veten, pra pamjen e saj. Por, se a do ta arrijë ta tejkalojë këtë “fiksim” ajo duket se nuk mund të jetë plotësisht e sigurt.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Katherine e pa kënaqur me vetën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum