www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Supernatural

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural    Sat Jan 28, 2012 8:04 pmDisa lajme të mira vijnë nga e orës për sot Supernatural: Supernatural ka qenë rinovuar zyrtarisht për një sezon të shtatë. Ndërsa një sezon shtatë dukej si një përfundim forgone pas shumë vitesh, ku fati i Supernatural u la në ajër, tifozët po prisnin me padurim për këtë lajm në fund të konfirmohet.

Një shumë faktorë të ngjarë shkoi në sigurimin Supernatural vend tjetër në orar të vitit të ardhshëm. Njëra ka të ngjarë përfundimin e Smallville, e cila është një tjetër tregojnë që u shfaq në rrjetin origjinal BB së bashku me Supernatural. Përfundimi i Smallville do të thotë se rrjeti është i humbur një nga tre të tij të mbinatyrshme me bazë tregon (me Diaries Vampire po e tretë). Humbja e një lëndë si Smallville - e cila nuk është e keqe e konsideruar atë vetëm duke i dhënë fund sezonin e tij të dhjetë - mund të ketë bërë të rrjetit të lumtur për të ul receptorin e telefonit në një tjetër tregojnë një kohë të gjatë. Supernatural sidomos duke pasur parasysh ka kryer në vazhdimësi edhe në ratings. Ky vit shënoi veprim i Supernatural për netë e premte (të edhe një herë të çiftëzohet me Smallville, e cila kishte qenë në netët e premte Që nga rënia e 2009), por ndryshimi nuk ka të vërtetë ndikimin ratings Supernatural së. Është mbajtur të qëndrueshme në të gjitha e popull kryesore CW-së dhe ka pasur ratings vazhdimisht të qëndrueshme për rrjetin.

Një faktor tjetër ishte shpallja se yjet dy Supernatural kryesore - Jared Padalecki dhe Jensen Ackles - e kishte përtërirë origjinale e tyre të gjashtë kontaktoni vit për një vit shtesë. Me përfundimin e të dy Smallville dhe anulimin tepër të ngjarë të Jetës papritur (pretty much një përfundim forgone), sipas orës është lënë me të paktën dy vende të hapura në orarin e tyre, ndoshta më shumë në varësi të asaj që ndodh me One Tree Hill, Nikita dhe Hellcats . Ndërsa ata kanë një potencial të fortë disa pilotët për të plotësuar vende bosh në orarin e Rënies, nuk ka kuptim në fund Supernatural tani dhe hequr veten nga një shfaqje të qëndrueshme për një të ri me rezultate të panjohur.

Unë e di shumë tifozë do të pyesin se ku tregojnë shkon nga këtu. Ne ishim të gjithë duke i kërkuar që nga fundi i sezonit 5, në të vërtetë. Krijues Supernatural së, Eric Kripke, kishte mbërthyer të planit fillestar të tij pesë vjeçare, me storyline apokalipsin përfundon në 5 finale sezonit. Kur Kripke dorëzoi frerët e showrunner për prodhuesit / shkrimtar Gamble ekzekutive Sera në fund të sezonit të kaluar, tifozët ishin lënë pyesin "ku do të shkojmë nga këtu?" Lajm i mirë është se Sam Winchester kthye nga Xhehennemi që ai u hodh në në 5 finale sezonit. Ne gjithashtu zbuluar histori që përfshijnë Sam pa shpirt dhe ngritjen e monsters. Ajo që sezonin e 6 ka munguar, megjithatë, është e fortë sezonit të gjatë me hark dhe të tmerrshme e keqe e madhe që sezonet e mëparshme shquhej në shumë. Megjithatë, tregojnë kishte për të gjetur ekuilibrin e saj përsëri pas përfundimit të një hark shumë-vjeçare, kështu që është e kuptueshme. Season 7 mund të shkojë një rrugë të gjatë për të bërë për disa nga aspektet më të dobët të sezonit 6.

Si një tifoz, unë jam e kënaqur për të parë vëllezërit Winchester në ekran e mia për një vit tjetër. Unë jam kurioz të shoh se ku mund të shkojnë të tregojnë sezonin e ardhshëm dhe për të parë se ku ky cliffhanger ne kemi qenë premtuar në finalen e sezonit të mund të çojë.


Të marur nga web: [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On
Edituar për herë të fundit nga WebMaster në Sat Jan 28, 2012 8:13 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E01   Sat Jan 28, 2012 8:05 pm_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E02   Sat Jan 28, 2012 8:06 pm


_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E03   Sat Jan 28, 2012 8:07 pm


_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E04   Sat Jan 28, 2012 8:07 pm


_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E05   Sat Jan 28, 2012 8:08 pm


_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E06   Sat Jan 28, 2012 8:08 pm


_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E07   Sat Jan 28, 2012 8:09 pm


_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E08   Sat Jan 28, 2012 8:10 pm


_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E09   Sat Jan 28, 2012 8:10 pm


_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E10   Sat Jan 28, 2012 8:11 pm


_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E11   Sat Jan 28, 2012 8:12 pm


_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E12   Sat Jan 28, 2012 8:12 pm


_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Supernatural S01E13   Sat Jan 28, 2012 8:12 pm


_________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mirësevini në ylliehana Forum! [You must be registered and logged in to see this link.]

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Supernatural    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Supernatural

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Shkarko::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Filma :: Supernatural-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum