www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për egzon....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për egzon....   Wed Oct 28, 2009 6:28 am

jipni mendimet tuaja...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Nov 02, 2009 10:48 pm

egzoni eshte djal i mir dhe e kemi shok te mir gjdo dite folmi bashk ne kt frum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Nov 04, 2009 6:33 am

PER EGZONI ESHTE NJE SHOKE SHUM SHUM IKENSHEM


TE RRESPEKTOJ SI NJE VLLA TY EGZON
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Fri Nov 06, 2009 9:11 pm


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Fri Nov 06, 2009 10:51 pm

PER EGZONI ESHTE NJE SHOKE SHUM SHUM IKENSHEM


TE RRESPEKTOJ SI NJE VLLA TY EGZON
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Thu Nov 12, 2009 11:35 pm

Flm Krejtve..


Edituar për herë të fundit nga Egz0n në Mon Apr 19, 2010 9:57 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Fri Nov 13, 2009 12:00 am

Djal i mir shum :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Fri Nov 13, 2009 12:21 am

ta shenoj nje mendim per egzonchen :P


djal i mir eshte veq kur tja msyn me arrit ate qka don tybe ti tregon 1001 muhalife derisa te arrin qellimin e vet ..per mua shok i mire

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..


Edituar për herë të fundit nga bRuNneta në Tue Nov 23, 2010 5:42 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Thu Nov 26, 2009 12:57 pm

Me duket djal i mire.. edhe pse nuk e njoh me duket se behet i komplikuar.. Perndryshe i zgjuar..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rikita
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 54
Data regjis. : 26/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Tue Dec 01, 2009 2:23 am

Hmm,,ky eshte djal shtrigan ,, pejan me naze te medha,,,;)

Vallain sa e njoh un eshte nje djal tarzan,,,femrat leht i rrezon,,,i sjellshem,i kuptueshum,kembengules madje Baca .... ka thon eshte i bukur hahaha......T'pershendes Xaxaxoni;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Dec 02, 2009 4:17 am

Riki ..Flm Amo T'paskan Rrejt : P


Edituar për herë të fundit nga Egz0n në Mon Apr 19, 2010 9:58 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Dec 02, 2009 4:24 am

oo Egzoni Osht Shum djal i mir...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Sat Dec 05, 2009 1:55 am

Egzoni djal i mir, i shoqerueshem, hajgaregji...Por dicka shum po ma nguc motren time bruneten....:Dhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Dec 07, 2009 11:39 am

ej i kom ra pizhmon qe kom than egzoni osht djal i mir. se boll djal i keq osht uekkk.
rrespekt per kit llokummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Dec 07, 2009 8:50 pm

O haxhi pishmon ..ska ktu kili vili :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Dec 07, 2009 9:30 pm

egzoni-n sa kam aritur te kuptojne ne postime te tij, duket te jet djalosh dhe shum i matur nuk deshiron te padrejten dhe shum i sjellshem me te tjeret.........me ka qellu me pas vella,edhe pom jep pare per cdo dit hahahahaha :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Dec 07, 2009 9:50 pm

Eshte djal i mir ,i sjellshem vetem se ka pak qef me u ngacmu neper postime

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Dec 23, 2009 10:34 pm

Djal i mire , i sjellshem , i kuptueshem , argetues :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Tue Dec 29, 2009 9:03 am

Flm flm ti thej dhomt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Timi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 5
Data regjis. : 30/12/2009
Age : 32
Location : Rahovec

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Dec 30, 2009 8:43 pm

Per EgZoNiN ah valla Djal i mir po edhe i sjellshem po ama pak Piss esht eheheeh ska djal me te mir se Egzoni valla serioz po flas tash vetem kush ja ka inatin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Thu Dec 31, 2009 6:51 am

EGZON
Se ta njof akoma shume mire por me duket aq i qete dhe me pelqen ne postime
Respekt nga ana ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Fri Jan 01, 2010 11:00 pm

Flm ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Sun Jan 10, 2010 8:24 pm

Hmm Djal i mire, aktiv ne kohen e fundit mire.. I zgjuar.. Rrespekt..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Sun Jan 17, 2010 11:01 pm

Flm Kesulkuqe :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Jan 18, 2010 4:36 am

Ashtu si e ka emrin dhe e njof qysh kur ka nise me hec hahahahahhaa ka qen i gezuar dhe tash po duket me i gezuar te jet si me pas zane najsen :haha:

Mendoj qe eshte djal komplet tungi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për egzon....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum