www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nicolas Cage fiton shpërblimin e OKB për punë humanitare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Nicolas Cage fiton shpërblimin e OKB për punë humanitare   Sun Dec 06, 2009 7:19 am

    New York – Nicolas Cage ka fituar shpërblimin e OKB-së për punën e tij humanitare dhe është emëruar ambasador i vullnetit të mirë për Zyrën e OKB-së për Drogë dhe Krime.
    The Amnesty International ka dhuruar 2 milionë dollarë për ngritjen e një fondi për të ndihmuar fëmijët e ish ushtarëve dhe ndërmori një fushatë për filmin e tij “Lord of War”, për të rritur ndërgjegjësimin për kontrollin ndërkombëtar të armëve.
      
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nicolas Cage fiton shpërblimin e OKB për punë humanitare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum