www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beyonce ‘mbretëreshë e popit’

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Beyonce ‘mbretëreshë e popit’   Mon Dec 07, 2009 3:16 am


Beyonce ka kryesuar një sondazh të ri të fansave që kërkonte yllin më të madh të muzikës.
Rreth 100 mijë fansa nga Britania e Madhe kanë votuar në garën ‘yjet më të mëdhenj të pop muzikës në botë’, duke zgjedhur krijuesen e hitit “Crazy In Love” si Mbretëreshë të re të Popit.
Beyonce arriti të mposhtë konkurrencën e nëntë këngëtarëve të tjerë përfshirë Britney Spears dhe Madonna, dhe është zbuluar si fituese në një koncert live gjatë të dielës në Londër, ku është performuar për nder të saj.
Top 10 këngëtarët më të votuar janë:
1. Beyonce
2. Britney Spears
3. Eminem
4. Pink
5. Madonna
6. Take That
7. Robbie Williams
8. Kylie Minogue
9. Justin Timberlake
10. Girls Aloud.
/Telegrafi/


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Beyonce ‘mbretëreshë e popit’

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum