www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Charlize?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Qka mendoni për Charlize?   Mon Dec 07, 2009 10:37 pm

Eshte e vertet se eshte anetare e re,mirepo dita e mir duket ne mengjes thojne.Mua mu duk nje vajze me vlera te mirefillta ...E juve ?????

_________________________________________________________________________

Edituar për herë të fundit nga lola në Thu Dec 17, 2009 1:06 am, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Charlize?   Mon Dec 07, 2009 11:05 pm

Esht nje Femer e zgjuar shum.. Nje person e cila sben definime mes te njerzve ja don te miren te gjithve.. Esht e dashur e sjellshem.. shkurt e shqip LLokume.. Mpuqqq veq vazhdo keshtu sis.. ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Charlize?   Mon Dec 07, 2009 11:31 pm

shum e sjellshme por nuk i mungon dhe talenti qe ka ...sillet mir met gjith nuk ben ndallime ....shprehet shum bukur dhe eshte e dashur met gjith.....Mpuq per ty je shum emir....vetem kshtu vazhdoni....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Charlize?   Tue Dec 08, 2009 12:05 am

duket e mire, e sjellshme si gjdo antar ne forum ton..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Charlize?   Tue Dec 08, 2009 2:09 am

Paii se njoff po duket nje vajz e menqr ..nje karakter te mire:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Charlize
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 361
Data regjis. : 07/12/2009
Location : Germany

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Charlize?   Tue Dec 08, 2009 8:57 pm

Pershendetje se pari startuesen e ksaj teme,dhe te gjithe juve qe keni dhen mendime pozitive....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BadBoy
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 200
Data regjis. : 06/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Charlize?   Tue Dec 08, 2009 9:24 pm

Deri tash cka mujta me vrejt,Komunikative qenka,ni par sy t'bukur i paska,tjeter spo shihet :scratch:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Charlize?   Tue Dec 08, 2009 9:56 pm

po mendoj si antare fillestare nji vajz shum e sjellshme dhe e talentuar e shoqrushme me te gjith
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Charlize?   Thu Dec 10, 2009 10:04 pm

Charlize eshte e shoqerueshme, e sjellshme, e dashme, e kendshme ne bised, Gjitha t'mirat i ka...E kam shoqe te mir....Te pershendes shumm charlize mpuqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Charlize?   Thu Dec 17, 2009 1:01 am_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Charlize?   Sun Jan 10, 2010 8:11 pm

Llokum krejt esht bre..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Charlize?   Thu Aug 05, 2010 6:43 am

shum e hatashme esmere ma
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Charlize?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Charlize?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum