www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Playboyi kërkon Anjeza Brankën në kopertinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Playboyi kërkon Anjeza Brankën në kopertinë   Tue Dec 08, 2009 7:28 am

Playboyi kërkon Anjeza Brankën në kopertinë 


Muzika ka, sigurisht, vendin e parë në listën e projekteve të saj, por ajo nuk i thotë kurrë jo ofertave të tjera. Anjeza Brankës sapo i ka ardhur një propozim i ri. Drejtues të revistës së njohur gjermane “Playboy”, pasi kanë parë disa foto të këngëtares të cilat i ka bërë më parë, e kanë pëlqyer dhe i kanë propozuar për të qenë pjesë e kopertinës e veshur me bikini. “Nëse do të jetë një ofertë që më kërkon me bikini, kjo do të më pëlqente, por nëse do të jetë e ekzagjeruar, do ta refuzoj”, ka pohuar në një intervistë për Bluetooth këngëtarja prej pak kohësh e ndarë nga i fejuari me të cilin bashkëjetonte prej vitesh.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Playboyi kërkon Anjeza Brankën në kopertinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum