www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 iPodi më i shtrenjtë në botë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: iPodi më i shtrenjtë në botë   Tue Dec 08, 2009 8:27 pmPajisja më e shtrenjtë zyrtare iPod Touch në botë kushton 233.000 dollarë, derisa ajo është e dekoruar me 170 gramë ari dhe lloj-lloj diamantesh.
Pasi që javën e kaluar e ka paraqitur pajisjen iPhone 3GS të dekoruar me diamante me çmim prej më tepër se tre milionë dollarë, kësaj radhe dizajnuesi britanik Stuart Hughes "i është gjuajtur në qafë” pajisjes iPod Touch.

Në dekorimin e pajisjes janë shpenzuar 170 gramë ari, 300 diamante të vendosur në kornizën e pajisjes, 53 në prapavijë e dekorojnë logon e artë të Apple prej 21 gramë, derisa butoni home pos 12 diamanteve përmban edhe një diamant rozë prej 2.1 karatësh.

Çmimi i iPod Supreme kushton “vetëm” 233.000 dollarë. Numri i tyre është kufizuar në tre – prandaj ngutuni nëse doni ta keni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

iPodi më i shtrenjtë në botë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum