www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
вєLтz

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 35
Location : Mitrovicë

Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit Empty
MesazhTitulli: Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit   Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit EmptyWed Dec 09, 2009 2:49 am

Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit


Aktori i mirënjohur i ish serialit më të shikuar në trevat shqiptare Jeta e Hidhur,i madhi Mehmet Kosova në një deklaratë për shtyp tha se i ka shpallur luftë aktorit kryesor të serialit më të shikuar në trevat shqiptare Vitet e Humbura,Kryqorit të quajtur ESMER.
Deklarata e Mehmetit ka ardhur pasi që ai po e sheh që dita ditës po i humbet popullariteti dhe ai don të tregojë që është më i fortë se Esmeri.
“Unë jam më i fortë se ai.Ai të gjithë të këqinjtë po i vret me bandën e tij pre 30 personash,kurse unë të gjithë i vrava vetë.Ai ka shumë fat e pranoj,por unë edhe pse nuk kisha fat gjithmonë dola fitues.E dashura ime Nermini ka qenë më e bukur se Ajlini.Unë pi çaj kurse ai pin alkool,çaji të bën të fortë kurse alkooli të dobëson.Ai është një shkërdhatë.Atë e vras me duart e mia”-tha Mehmeti.

Mehmeti do ti ketë në dispozicion edhe Shykrien dhe Hasanin të cilët po përgaditen intenzivisht për luftë.
Pritet përgjigjja e Esmerit pas kësaj deklarate të Mehmet Kosovës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
crazY.
Anëtar
Anëtar
crazY.

Numri i postimeve : 231
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 29
Location : n'kallafc:P

Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit Empty
MesazhTitulli: Re: Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit   Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit EmptyWed Dec 09, 2009 2:56 am

AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

Mir e ka dali , ky vet i ka myt krejt e ky sarillani me ka 100 vet permas.
edhe ky pin qaj e bon tfort aj alkohool
ahuauhahuahuhuahuahua qart e ki shkru kuuk A: dekaa


Mehmeti do ti ketë në dispozicion edhe Shykrien dhe Hasanin të cilët po përgaditen intenzivisht për luftë.




aahuahuahuhuahuahuahuahuahuahuhuahuahuahuahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Li12i-GG ARMY
Fillestar/e
Fillestar/e
Li12i-GG ARMY

Numri i postimeve : 52
Data regjis. : 11/12/2009
Age : 32
Location : iTaLYY

Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit Empty
MesazhTitulli: Re: Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit   Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit EmptySun Dec 13, 2009 12:55 am

hahahahhahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
Egzon`k

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 38
Location : N'Rrs

Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit Empty
MesazhTitulli: Re: Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit   Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit EmptySun Dec 13, 2009 3:12 am

Esmeri e ka pranu oferten e Mehmet Kosoves ..Kur Dush Mas Shkolle ashashashhasas


P.s - Pa Shukrien Edhe Hajrien :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content




Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit Empty
MesazhTitulli: Re: Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit   Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Mehmet Kosova i shpall luftë Esmerit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Benzema i shpall luftë Lyonit
» Reali i shpall luftë Interit për Gerrard
» Genta Ismajli i shpall “lufte” Dafina Zeqirit
» Arsenali ‘i shpall luftë’ Unitedit për portierin Frey
» Ferit Ramadani: KOSOVA LULEGJAKU I DHUNËS - ditar lufte
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Humor-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum