www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Gruaja më trupvogël lind fëmijën e tretë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Gruaja më trupvogël lind fëmijën e tretë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gruaja më trupvogël lind fëmijën e tretë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
3li

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

Gruaja më trupvogël lind fëmijën e tretë Empty
MesazhTitulli: Gruaja më trupvogël lind fëmijën e tretë   Gruaja më trupvogël lind fëmijën e tretë EmptyWed Dec 09, 2009 6:10 am

Gruaja më trupvogël lind fëmijën e tretë



 

Romë - Doktorët e kishin paralajmëruar se lindja mund të ishte fatale si për nënën ashtu edhe për foshnjën, por 35-vjeçarja ishte e vendosur në lindjen e një tjetër fëmije brenda tre vjetëve. Foshnja Malachi lindi tetë javë para kohe me një operacion cezarian. Stacey ka 34 qepje në stomak dhe është e lumtur për fëmijën e saj të tretë.
"Dua vetëm të qëndroj pranë tij, kjo është dëshira ime më madhe. Është qenia më e bukur në botë", thotë nena trupvogël, e cila duhet ta sillte në jetë beben para Krishtlindjeve, por doktorët thanë se kjo do të ishte shumë e rrezikshme.
35-vjeçarja ka një problem të rrallë çrregullimi gjenetik, që sjell dobësimin e kockave, mushkëri të pazhvilluara dhe ndalim të zhvillimit trupor.
Ajo përdor një karrige me rrota për të lëvizur dhe në rritjen e dy fëmijëve të tjerë Kateri dhe Makya ka pasur ndihmesën e bashkëshortit të saj 27-vjeçar, Wil, me permasa trupore normale.
Vajzat e madhe Kateri ka të njëjtat probleme si e ëma, por Stacey dhe Wil janë krenare për tre fëmijët e tyre dhe nuk përjashtojnë mundësinë e lindjes se një trashëgimtari tjetër.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Gruaja më trupvogël lind fëmijën e tretë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Një amerikane lind fëmijën e 19
»  Gruaja që lind vajzën me peshë 7.1 kilogramë
» Gruaja nga Brazili lind vajzën me peshë 7.1 kilogramë
» Lind me lekure te djegur
» Prindërit me ngjyrë shokohen me fëmijën e bardhë
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum