www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve   Wed Dec 09, 2009 7:47 am

Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve


Floket e saj me thone se...

Floket e shkallezuara, xhufkore (tufa-tufa)

Ajo
eshte kureshtare, ka deshire te ekspermentoj dhe te duket sa me teper
femerore. Ne disa raste jane te mundshme komplekset e fshehura, mirepo
sidoqofte, ajo adhuron te jete ne shoqerim te dikuj, eshte e kujdesshme
dhe xhentile.
Floket e gjata, vale-vale?

Kurrsesi
mos i shikoni gjate floket e saj te gjata dhe vale-vale ngaqe do te ju
kaptoje nje etje qe t'i shihni ato floke ne gishtat tuaja. Sidoqofte,
nese ju ndodh kjo dhe nuk keni ide si t'i afroheni, provoni me ndonje
lule apo ftojeni ne ndonje film. Çfare filmi? Po mire, meshkujt
zakonisht, dihet se cilat fillma i quajne "filma per te qare". Dhe
asnjehere mos harro qe ta mbash per dore dhe ta ngushllosh gjate filmit
per shkak se ai tipi aty ne film e ka mashtruar ate vajzen aty. Hehehe,
tani e ke te qarte se pse ajo çmendet mbas serise Esmeralda, apo?! Ky
tip i femres eshte romantike e skajshme. Vizioni i saj jetesor eshte:
burri qe e do pa kufi, pa mase dhe ajo me te ka nje grumbull femijesh.
Prandaj, nese deshiron te jesh macho i vertet, duhet te kujdesesh edhe
per vizionet e saj.

Floket e shkurta - frizure iriqi

Eshte mjafte e gjalle, e levizshme, mirepo nuk i do obligimet e as
rregullat e zakonshme. Eshte nje tip rebele (ne kontekstin pozitiv) qe
lufton per ndryshime, per bote me te mire. Kete me se miri e shohim kur
ajo degjon muzike qe gjyshet tona e quajne "rapurdi" - zhurme
tenxheresh! Adhuron sportin dhe di te kujdeset per vete. Eshte shume
ambicioze dhe ka nje doze te lehte feminizmi.

Floket e lidhur ne bisht

Eshte
shume praktike dhe adhuron gjera praktike. Se paku ashtu duket. I
mungon dikush qe do t'ia largoj friken, ngaqe eshte shume frikacake.
Pra dikush qe do te bej qe ajo te relaksohet dhe te kenaqet ne jete..

Floket e prera drejte gjer ne supe

Eshte mjafte mire e drejtepeshuar dhe mjafte inteligjente.

Floket me shume shnolla apo kreher laramane.

Ndonjehere
ky tip i femres i lidhe floket ne nyje si "punxh?" ne maje te kokes. Di
te qesh nga zemra, te gezohet dhe te jetoj. Nuk vuan shume nga
komplekset dhe eshte e gatshme te te marre perdore dhe te te shpie ne
kolovatje (ulatje). Nuk ua vene veshin shume njerezve rreth vetes se
çfare flasin dhe shpesh di te jete kokeforte. E adhuron moden dhe
perpiqet ta percjell aq sa mundet. Megjithate prap bene si ja do qefi
me pamjen e saj ngaqe nuk deshiron te jete kopje e ndonje manekineje.

Floket ngjyra-ngjyra

Adhuron
meshkujt qe kane ose shume floke ose fare pak. Degjon Pank muzike.
Eshte mjaft e shoqerueshme edhe me femra, mirepo sikur diçka ne
brendesi e shtyn te luftoj tradicionalen e femrave - ngjyren roze.
Adhuron te thyej rregulla, te mos i rrespektoj fare. Eshte rebele e
llojit te vet qe i urren te metat e shoqerise. Me kete ajo e shpreh
mllefin e saj ngaqe, shume femra duhet ta pyesin burrin per te shkuar
te daja per nje ore vizite. Shpesh konsiderohet e çuditshme per
rrethin.

Floket kaçurela

A
e keni degjuar kengen per ate kaçurelsen qe shet karamele? E ajo
kaçurelja gjithe jeten e saj me te gjitha metodat e mundshme dhe te
pamundshme eshte perpjekur per ta rregulluar pamjen e flokeve te saja.
Pa sukses! Ajo shpesh eshte ne gjendje dhe e afte te i kuptoj problemet
e njerezve perreth, sidomos te meshkujve dhe te jete e kujdesshme, e
ndjeshme gjate komunikimit me te tjeret. Eshte simpatike dhe e
hareshme. Madje mund t'ju kuptoj deri ne ate mase, sa qe ndonjehere
t'ju ofroje edhe karamele falas, nese keni mbetur pa para.

Bjondina

Propozoj
nje duartrokitje, meqense jemi te bjondina. E meriton apo..?! Ndoshta
me kete duartrokitje do te thonim me shume per bjondinen, ngase tashme
kan folur e kan folur per te ne te gjitha anet e botes. Sidoqofte
keshilla jone eshte: nuk duhet besuar edhe aq shume iluzioneve dhe
thashethemeve per bjondinat. Apo?

Vazhdimisht e ndryshueshme, por gjithnje e rregulluar bukur

Kjo eshte ajo vajze qe ka qendrim te prere: "kjo qime e ka vendin pikerisht ketu dhe nuk guxon te jete as
nje milimeter me andej apo kendej." Adhuron gjithçka qe eshte femerore.
Eshte e para qe ka provuar te gjitha trendet e mundshme. Prandaj ty si
mashkull shpesh te duket se del ne shetitje me femra te llojllojshme,
kur del me te. E asaj si i duket? Po te tregoj ne besim, por mos i
trego asaj qe te kam treguar, OK? Ndryshimi i saj i shpeshte do te
thote se ajo pandalur kerkon nje tip te mashkullit qe do t'ia pushtoj
zemren. Por kjo nuk do te thote se eshte e vertete. E verteta eshte se
ajo kerkon diçka, diçka qe ende nuk e ka gjetur. Diçka qe i mungon.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve   Wed Dec 09, 2009 10:29 am

edhe ti sweet melaqe shum sene bre po dishe haha:D na knaqe me mesime te mira qetahsh veq nbaz flokve ka me gjet nusen haha:D:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve   Wed Dec 09, 2009 9:22 pm

CeLuShi shkruajti:
edhe ti sweet melaqe shum sene bre po dishe haha:D na knaqe me mesime te mira qetahsh veq nbaz flokve ka me gjet nusen haha:D:D:D


hahahah qka me ke shti me qeshe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve   Fri Dec 11, 2009 10:23 am

hmm Flokt e tua po me doken tmira Melaqe ruju se qetash zdihet haha:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve   Sat Feb 06, 2010 11:30 pm

CeLuShi shkruajti:
hmm Flokt e tua po me doken tmira Melaqe ruju se qetash zdihet haha:D:D

Celush mbaje veten se nuk qes kaffe tani heheheh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve   Sun Feb 07, 2010 12:48 am

ahhahahahahaah celushi cili lloj te pelqej ma shum hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve   Tue Aug 17, 2010 11:25 am

pa ja sweti ka floket qe padyshim pelqehen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve   Thu Aug 26, 2010 9:28 am

Bjondina

Propozoj
nje duartrokitje, meqense jemi te bjondina. E meriton apo..?! Ndoshta
me kete duartrokitje do te thonim me shume per bjondinen, ngase tashme
kan folur e kan folur per te ne te gjitha anet e botes. Sidoqofte
keshilla jone eshte: nuk duhet besuar edhe aq shume iluzioneve dhe
thashethemeve per bjondinat. Apo?
bravoo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve   Thu Aug 26, 2010 9:29 am

Shaban Cakolli shkruajti:
pa ja sweti ka floket qe padyshim pelqehen


Shampo po mi bon qushtu mira hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve   Thu Aug 26, 2010 9:32 am

vertete nese i ke keshtu lakmi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve   Tue Oct 19, 2010 2:11 am

Floket e shkallezuara, xhufkore (tufa-tufa)

Ajo
eshte kureshtare, ka deshire te ekspermentoj dhe te duket sa me teper
femerore. Ne disa raste jane te mundshme komplekset e fshehura, mirepo
sidoqofte, ajo adhuron te jete ne shoqerim te dikuj, eshte e kujdesshme
dhe xhentile.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Si mund ti njihni femrat nepermjet flokeve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum