www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Dreqjaaa?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Wed Dec 09, 2009 9:33 am

First topic message reminder :

Cfar mendoni per dreqen...

Dreqja eshte shoqe shum e mir, ban hajgare ku duhet, pergjigjet me seriozitet aty ku duhet...Kur foli me ktu kurr s'merzitem gjith me dispoonon...Eshte e shoqerueshme shumm....E sjellshme, dhe jo s'eshte dreqe po melaqee...eshte shum e mir...Dhe kur e ka dike shoqe e ka me zemer...Kjo vlen shum...Mpuqqq te pershendes shumm ylleee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Tue Dec 22, 2009 7:01 am

ju falemnderit te gjitheve qe me konsideroni te till..shoeq tuajen..flm nga zemra..edhe un do mundohem qe te mos ju zhgenjen.kissssss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Tue Dec 22, 2009 7:02 am

lola shkruajti:
Si dreqja mooo,me ben me qesh me postime ..por edhe pak provokative osht hahahahah ;) ...e din kjo psee hahahaaa

hahaha lola ashtu moj duhet qy hahahahh..ska ma qeshtu ndryshe spo e han kush hahahahahhahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Tue Dec 22, 2009 11:41 am

esht nje vajez ekeshm dhe esiqerttt dhe te thet te vrteten kejttt un edi se qka eqyshe e tekkk

mua me pleqen qe me ben te qeshi me homorin qeben me mua dhe kisss eki loqki jem te duaa shum zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sun Jan 10, 2010 8:20 pm

Yll fare ... ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Wed Jan 27, 2010 2:45 am

Kesulkuqe shkruajti:
Yll fare ... ;)

flm shum per kete vlersim loqk

ateher un yll e ti hena
je ma e mira kissssssssssss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Dreqjaaa?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum