www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adelina si Madonna!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Adelina si Madonna!   Thu Dec 10, 2009 2:15 am
E ashtuquajtura pop-diva kosovare, Adelina Ismajli e ka imituar mbretëreshën e muzikës së popit, Madonna në interpretimin e saj në Kënga Magjike 2009. Ajo është paraqitur e veshur me kilota ashtu sikurse Madonna ishte paraqitur në disa këngë të saj dhe në MTV Awards, ku kishte bërë edhe puthjen e saj të famshme me këngëtaren tjetër Britney Spears. Moda e kilotave ka filluar të jetë shumë në trend për yjet e Hollywoodi-it. Kohëve të fundit është Lady GaGa ajo që ka bërë paraqitje në kilota ashtu sikurse Madonna, ndërkaq Adelina nuk është e vetmja që ka përdorë kilota të këtillë sepse këtë e ka bërë më parë edhe këngëtarja Genta Ismajli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Adelina si Madonna!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum