www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Puthja me Arjonin, modelin, Elvanën e lë i dashuri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Puthja me Arjonin, modelin, Elvanën e lë i dashuri   Thu Dec 10, 2009 2:22 am

Këngëtarja Elvana Gjata është ndarë nga Gerti, i dashuri i saj legjendar për shkak të një puthjeje spontane me një model. Sipas thashethemeve, thuhet se gjithçka ka nisur nga një deklaratë e Arjonit, modelit dhe stilist për puthjen me këngëtaren... ndërsa i dashuri i saj nuk e ka pasur të vështirë të bënte lidhjen. Elvana Gjata preferon si stiliste të saj Jona Muçon, të ëmën e Arjonit. Përgjatë verës së shkuar, për shkak të miqësisë ata kanë dalë bashkë, ku duket se kanë shkëmbyer edhe ndonjë puthje spontane. Me sa duket, i dashuri i saj ka pasur dyshim për marrëdhënien e Elvanës dhe Arjonit, por çdo gjë i është veshur fantazisë së tij. Pas deklaratës së Arjonit për një frenchkiss me këngëtaren e suksesshme, skema është zbuluar. Thuhet që ky është motivi që Elvana rrezikon të humbë përfundimisht të dashurin e saj prej 5 vjetësh. Në fakt thashethemet për lidhjen në krizë të Elvanës kanë nisur të qarkullojnë këto ditë në shumë ambiente këngëtarësh por edhe fansash të saj, ku flitet se Elvana me Gertin janë ndarë. Për Gertin, edhe pse me të cilin ka pasur një lidhje të gjatë dhe të konsoliduar, Elvana nuk ka dashur kurrë të flasë, duke lënë gjithmonë pyetjen që i është bërë, pa përgjigje. Madje shpeshherë ajo e ka mohuar duke thënë se është vetëm dhe pa të dashur. Elvana dhe Gerti janë njohur 5 vjet më parë, ndërsa një pjesë të mirë të shoqërisë e kanë të përbashkët.

KUSH ËSHTË ROGERTI, ISH -I DASHURI I KËNGËTARES

Një lidhje që ka zgjatur prej disa vjetësh mes Rogertit dhe Elvanës. Një dashuri të cilën këngëtarja është munduar ta mbajë të fshehtë me fanatizëm, por që ka ekzistuar gjithmonë në zemrën e saj. Djaloshi ka përfunduar studimet për Administrim Biznes si dhe ka punuar si dizajner tek studioja e të atit. Ai njihet si një djalë i qetë dhe shumë serioz, ndërsa Elvana në lidhje, shumë e kujdesshme nga syri vigjilent por edhe lozonjare. Miqtë rreth saj thonë se paçka luhatjeve që kalon çdo çift, ata kanë kaluar përgjithësisht mirë dhe këndshëm. Ndërsa për të gjithë shtrohet pyetja; pse Elvanës iu desh të rrezikonte kaq shumë, duke këmbyer puthje me Arjonin, ky i fundit tashmë një imazh publik nëpërmjet pjesëmarrjes në një reality-show që po zhvillohet aktualisht.

KLIPI MË I KLIKUAR

Prej një muaji është publikuar videoja më e re e Elvana Gjatës dhe një bum i madh klikimesh janë shënuar në internet. Janë me qindra klikimet në faqe të ndryshme on line, ku kënga shoqërohet me klipin përkatës. Po kështu të ndryshme dhe mjaft pozitive janë edhe komentet e lëna në forume të shumta në internet. Elvana cilësohet si një këngëtare e zonja, me zë karakteristik, look të jashtëzakonshëm që ndryshon shpesh, dhe ëmbëlsi në komportimin përpara kameras. Vlerësime të shumta shkojnë edhe për kompozitorin Flori Mumajesi, firmën e të cilit mban kënga në fjalë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BadBoy
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 200
Data regjis. : 06/12/2009

MesazhTitulli: Re: Puthja me Arjonin, modelin, Elvanën e lë i dashuri   Thu Dec 10, 2009 5:35 am

Hajde rrene hajde,po mos me kon sjaa kishin lon emrin " thashethem" ,se spat me kon mu puth Elvana veq me ket Arjonin,Ky Osht Bebe per Elvanen bre..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Puthja me Arjonin, modelin, Elvanën e lë i dashuri   Thu Dec 10, 2009 5:38 am

po thashethem normale ndoshta eshte e vertete pasi qe ase ti ase une skemi qene prezente ........pore pritete te shihete ne vazhdime ndoshte eshte e vertet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Puthja me Arjonin, modelin, Elvanën e lë i dashuri   Thu Dec 10, 2009 5:48 am

Mir ja paska bo , kur ta ka ni shka po i don dy shujj ...kjo don ka dy e dikush e dikush se ka as 1 :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Puthja me Arjonin, modelin, Elvanën e lë i dashuri   Thu Dec 10, 2009 5:52 am

po bre qy kjo here me florin her me getin here me arionin normale qe e lajne hallku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Puthja me Arjonin, modelin, Elvanën e lë i dashuri   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Puthja me Arjonin, modelin, Elvanën e lë i dashuri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum