www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Greta Koçi tur nëpër SHBA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Greta Koçi tur nëpër SHBA   Thu Dec 10, 2009 9:16 am

Greta Koçi tur nëpër SHBA 


Tiranë - Ndërrimi i viteve do ta gjejë mu në zemër të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në New York këngëtaren e njohur shqiptare Greta Koçi. Këto ditë ajo do të nisë turneun e saj më të gjatë në SHBA, i cili ishte kontraktuar një vit më parë.
Në një intervistë për “Bluetooth”, Greta rrëfen se turi do të pasohet nga një album i ri i cili është parashikuar të dalë verën e vitit 2010. Këngëtarja simpatike premton këngë shumë energjike të pa eksperimentuara më parë nga ajo, të prodhuara në bashkëpunim me kompozitorët Genti Lako dhe Gramoz Kozeli.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Greta Koçi tur nëpër SHBA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum