www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 12 shenjat që tregojnë se ke rënë ne dashuri....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: 12 shenjat që tregojnë se ke rënë ne dashuri....   Thu Dec 10, 2009 11:22 pm

01. Tani që po lexon këtë, kishe vetëm një person ne mendje te gjithë kohën...

02. Do beje çdo gjë për te...

03. Kupton që gjithmonë buzeqesh me vete kur mendon për te

04. Emocionohesh vetëm nga aroma e tij/saj

05. Fillon të mendosh gjithmonë e me shumë për te

06. Fillon te degjosh këngë te lehta

07. Kur sheh atë, nuk i verë njerëzitë e tjerë përreth teje

08. Kur degjon zërin e tij/saj...buzeqesh pa asnjë arsye

09. Kur mendon për te zemra te rreh gjithmonë e me shpejt

10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te

11. Ecen shumë ngadalë kur je me te

12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: 12 shenjat që tregojnë se ke rënë ne dashuri....   Fri Dec 11, 2009 9:44 am

Kush tti kallxoj bre qeto sa mire pi dishe hehe haha:Dbash te verteta jan pi [pervojes po ju tham :P:P:D:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: 12 shenjat që tregojnë se ke rënë ne dashuri....   Sat Jan 09, 2010 6:15 am

Uhh sa e Vertet

10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te .. Qekjo deri dikun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 12 shenjat që tregojnë se ke rënë ne dashuri....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

12 shenjat që tregojnë se ke rënë ne dashuri....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum