www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Skandali i Woodsit ndihmon publikimet në Internet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Skandali i Woodsit ndihmon publikimet në Internet   Fri Dec 11, 2009 9:41 am

Skandali i Woodsit ndihmon publikimet në Internet 


San Jose – Skandali seksual i Tiger Woodsit ishte një ndihmë për publikimet në internet, megjithëse nuk ka gjeneruar sasinë e njëjtë të trafikut në internet sa vdekja e Michael Jackson apo inaugurimi i presidentit Barack Obama.
Google Inc. dhe Yahoo, që përbëjnë më shumë se 80 për qind të të gjitha kërkimeve në internet në SHBA, thonë se ka pasur një trafik të madh të njerëzve që kërkonin informacione për yllin e golfit dhe aferat e tij jashtëmartesore. Yahoo thotë se kërkimet për emrin e Woodsit janë shtuar për 3 900 për qind në krahasim me 30 ditët e fundit para skandalit.
As Google e as Yahoo nuk kanë specifikuar numrin e njerëzve që kanë bërë kërkime.
 

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Skandali i Woodsit ndihmon publikimet në Internet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum