www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Jackson: Madonna nuk ishte njeri i mire Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Jackson: Madonna nuk ishte njeri i mire Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jackson: Madonna nuk ishte njeri i mire

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 36
Location : No Active....

Jackson: Madonna nuk ishte njeri i mire Empty
MesazhTitulli: Jackson: Madonna nuk ishte njeri i mire   Jackson: Madonna nuk ishte njeri i mire EmptyFri Dec 11, 2009 10:17 pm

Jackson: Madonna nuk ishte njeri i mire Madonna-and-Michael-Jackson-madonna-6882024-357-470


Del sot per publikun "Libri qe Michael Jackson do te donte ta lexonit", nje permbledhje e bisedave mes mbretit te Pop-it dhe rabinit Shmuley Boteach realizuar mes gushtit te vitit 2000 dhe prillit te vitit 2001.


Michael flet i zhgenjyer per Hollywood dhe takimin e tij me Madonna-n.

"Nuk eshte nje person i mire. Me thoshte se i pelqenin librat, sadomazokiste", eshte shprehur Michael.

Jackson kujton shume mire takimin me te. "Madonna kishte vendosur rregullat qe perpara se te dilnim bashke. Me pas gazetat publikuan disa deklarata te saj te keqija ne lidhje me mua. Une isha shume i sjellshem me te. Ajo nuk eshte njeri i mire!", shtoi mbreti.

Michael kujton se Madonna ishte e fiksuar per libra me sadomazokiste.

"Me telefonte dhe me thoshte se po prekte veten. Pastaj me jepte porosi qe sapo te mbyllja telefonin te prekja edhe une veten duke e menduar ate", jane fjalet e Michael, publikuar ne liber.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Jackson: Madonna nuk ishte njeri i mire

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Robben: Manchester ishte më i mirë
» Baresi: Ky sezon ishte i mirë për Milanin
» Ranieri: Palermo ishte thjesht më e mirë
» Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time
» Aguilera si super-njeri
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum