www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SMS DASHURIE

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
geli
Offline
Offline
geli

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 33
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: SMS DASHURIE   Sat Dec 12, 2009 6:47 am

First topic message reminder :

SMS DASHURIE

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

<marquee bgcolor=orange> Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz</marquee>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:00 am

Kur jam ty me vjen frymzimi, kur jam larg teje me ndjek mallkimi, kur jam prane teje me zgjatet jeta, kur jam larg teje me ndjell vdekja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:00 am

Ti je
Ti je shpres
ti je gezim
ti je loqka e shpirtit tim
te kam han
e te kam drit
te kam zemer
te kam shpirt.
Mbes ne shpres
dhe pa durim
qe t'me behesh Fati im
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:02 am

Nje« her te kisha shoqe e
mandej me« hyre ne« zemer.
Sa qe« smundja te shqiptoja
as nje« te« vetmin emer.
S'di si te« dashurova
s'di si tu afrova une te kisha shoqe.
Por me« vone« harrova.
Te« doja,te« deshta dhe te« dua
por du te« di a me« don ti mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:05 am

Gabimisht ty te« simpatizova
Gabimisht ty te« dashurova
Gabimisht ty te« pash dhe
qe« ne« dashuri me ty rash.
Gabimisht ty te besova dhe
shum iluzione une krijova
ne« zemer kam lot e hidherime
se sa lumturi e ge«zime
Se di pse ne« fotografi te« shikoi kur
smund te« harroi edhe pse de«shiroi
Shum her mendova se te« harrova
por gabimisht u mashtrova.
Be«ra shum gje«ra gabimisht por
tani i kuptova seriozisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:06 am

nje engjell qe e dua
ne mergim ka shkuar
zemeren ja kom falur
kurr mos me me
harruar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:06 am

dy zemra jemi
nje shpirt kemi
me vjen keq
zemer qe afer
njeri -tjetrit
sjemi :bubi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:07 am

thon se njerzit dhe engjujt nuk mund te dashuroen dot se njeri jeton ne tok e tjetri ne qell por un e shkela kete betim dhe u dashurova me ty engjulli im

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:08 am

Po te hapesh zemren tende jam i sigurt qe vjen zemra ime, ajo ka ardhur tek ti qendron e lumtur se ka gjetur
dashuri. Kur zemra jote troket, ajo sheh kush eshte, nuk flet, as therret po tregon se kjo zemer vetem asaj i perket.
Keshtu me tregon cdo nate ajo mua me thote se sa shume te dua.


Nje Dite kur te zgjohesh mos laj Sy me Lot dikush qe te tregon qe sjam mo ne ket Bot. Mos pyet se si vdiqa
por pyet si jetova si me kaluan Ditet e fundit qe pa ty i jetova...


Me hyre papritur ne zemren time te paster si lot i nje femie por jam i lumtur qe te njoh e qe tani te
dashuroj .... jeta ime je ti e di qe edhe jeta jote jam une kete askush nuk e kupton vetem une dhe ti zemra ime


Ti je drita je djelli im qe me nxeh edhe ne ditet me acar je fryma ime qe pa ty nuk mundem, ti je per
mu gjithqka Te dua shum eja ,eja pran meje vetem edhe njeher e me bej te lumtur si ater shpirt ime.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:08 am

Kur malli te te marre
dhe une mos jem me ty
hap zemren dhe me thirr
mua do te me gjesh aty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:09 am

Nese me pyet se sa te dua, do te them sa loti i dallendyshes, ndoshta ti do te thuash kaq pak me do ky njeri!? Pa e ditur se dallendyshja kur qan vdes....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:10 am

Sa herë që ( të ) shikojë ( dua ) të të them një sekret (shumë ) të madh, e nëse nuk ta them ( zemra ime ) bëhet copë - cpoë.
A do ta dish sekretin?! Lexo brenda kllapave...

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:10 am

Të gjithë flenë,ja u bë mesnatë..
Ëndrrat si zog cukisin çdo krevat.
Dua të fle,por gjumi m'u largua,
Ah! syt e tu të qetë s'po më lënë,
Sonte të dyve epshi ç'na u shtua.
Heshtja na ndezi,vetmia dashuri kërkon.
U tret një yll në qiellin e kristaltë,
Ra diku,larg ashtu i flakëruar,
Oh!po ta mirrte mallin tim te zjarrtë,
Jastëkun tënd do ta kish përveluar!!!...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:11 am

Kur te kesh koh lexoje ket leter
te shkruajta oj zemer se te dua teper
dhe ne xhdo minut ty te kujtoj
e mos u ban nervoz se shpesh ta cingroj....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:11 am

Sa her qe te shikoj zeri mua me kendon, cdo her qe me afrohesh syri mua me ndricon, kur do qe ti me takon mua zemra me raktakton, kujtohu se ti shum po perfiton!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:12 am

me thuaj te vdes jeten do ta nderpres
thuaj te lotoj ashtu do te veproj
vec mos thuaj te te haroj
se ket gje smund ta bej....:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:12 am

Shko se dikush tjeter po te pret
Shko se nje zemer tjeter te therret
Shko e me le vetem te vuaj ...
Shko sepse Zoti keshtu e paska shkruar
Shko e me le vetem te qaj
Shko sepse ti nuk ke faj ...
Shko e buzeqeshi dikuj tjeter
Une do te rri ketu te digjem e te tretem
Shko se e tille eshte kjo bote
Shko e mos derdh asnje lot...
Shko e prape me duaj
Shko por lamtumire mos me thuaj ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:13 am

Sikur zemra mos trokase
sikur goja te mos flase
sikur syri te mos shikoje
atehere do te harroje.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:13 am

Pa ty botoa e humb kuptimin,
pa ty djelli e humb shkelqimin,
pa ty dita nuk errsohet, pa ty
nata nuk kalohet, pa ty endrra
nuk enderrohet, pa ty jeta
jo, jo nuk kalohet!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:32 am

Ti me fale dashuri
brenda saj ndeze zjarr
ne ty ndieva lumturi
ndaj te dua si e marr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:32 am

Ti je shprese, ti je gezim
ti je locka e shpirtit tim!!
Te kam hane e te kam drit
te kam zemer e te kam shpirt!!
Mbes me shprese dhe pa durim
qe te behesh fati IM!!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:33 am

Kur jam me ty eshte njesoj
sikur te perjetoj nje enderr te bukur,
por ne kete enderr eshte edhe frika,
frika se mos do te zgjohem shpejt....
dhe gjithcka do te mbaroje..........

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:33 am

Në mes të natës po kërkoj dritë..?
Në mes të borës po kërkoj ngrohtësi..?
Në mes të dimrit po kërkoj veren..?
Në mes të zemrës tënde s’mund ta gjej vetën..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:34 am

Smundem të mendoj diqka më të
mir në jet, se të dashuroj, të kam
afer të ledhatoj, ti ndjej puthjet tua,
ta ndjej ngrohtësin tënde, smundem
të mendoj diqka më të mir në jet që
ti të jesh i imi dit dhe net për mira vjet,
smundem të mendoj diqka më të mir
në jet që të vdes për ty i dashur sepse
jeta ime pa ty nuk ka kuptim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:34 am

Unë stë kërkoj të më duash shumë,
por të paktën çerekun nga sa të dua unë.
Ndoshta t'jetoj pak se jeta rrjeth si lumë,
ku i dihet jetës ndoshta s'jetoj dhe shumë.
Me ditë apo me vite, por sa te jetoj,
vec teje tjetër kurrë s'do dashuroj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:35 am

Sa e bukur Jeta kur di si jetohet,
sa e bukur Nata kur me ty kalohet,
sa e bukur Puthja nga Buzet e tua!
ti je shpirti im e une shume TE DUA.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

SMS DASHURIE

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com
YlliehanaForum