www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SMS DASHURIE

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
geli
Offline
Offline
geli

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 33
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: SMS DASHURIE   Sat Dec 12, 2009 6:47 am

First topic message reminder :

SMS DASHURIE

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

<marquee bgcolor=orange> Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz</marquee>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:36 am

Desha vec nje pershendetje
te heshtur ne naten me shi,
nje perqafim te ngroht aty
ku sna sheh njeri, nje puthje
te embel nje lutje per mua,
nje enderr te cmendur
me klithmat e tua.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:37 am

Ne krahet e tua do doja te vdisja,
ne buzet e tua do doja te humbisja
ne zemren tende do flija e qete prania
jote i dashur, me shume me jep jete!

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:39 am

Dora ime sdo te ndalet
vetem per ty do te shkruaj
nje dite te vone do ta kuptosh
se per ty me zemer vuaj.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:39 am

Një ëndërr plot ngrohtësi dhe dashuri ,
një ëndërr plot emocione dhe ndjenja ,
një ëndërr plot vujatje dhe mendime ,
një ëndërr ku mundem te them TE DUA ,
dhe shpresoj se nuk do të jet vetëm në ëndërr.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:41 am

Në bankën time
Janë dy vizatime
Dy emra dy zemra
Njërën për ty
Njërën për mua
I bëra vetëm pse
TË DUA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:42 am

Nëse s´me mer mua
mbaje kujtim ....
Nëse te lind vajze leja
emrin tim
Nëse je shqiptar
Si shqiptar qendro
nëse je tradhetar më
mire mos JETO......

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:42 am

Edhe boten te me falni
un prap do te vuj, kur
edi qe dora jote mban
unaz te huaj, i kujtoj
buzet tua dhe po e pyes
veten, a me genjeve ti
a po genjeva veten, shko
jeto larg meje edhe pse
te dua, un sisha per ty
ti sishe per mua.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:43 am

Te mendosh per ty eshte
e lehte, te vuash per ty
nuk eshte e drejt, te qash
per ty eshte mekat, te rrish
prane teje eshte fat.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:43 am

Pa ty hena nuk ka drite
pa ty dielli nuk ka rreze
pa ty jeta ime nu ka
kuptim se vetem ty
te dua shpirti im.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:44 am

Eja o engjell, eja me rri prane
s'duroj dote vetmine e kurbetin
qe na ndan, eja o engjell mbi
henen e arte me mbulo me
puthje sonte dhe cdo nate.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:45 am

Kur te hysh ne zemren time
mos merr qiri, te sigoroj
me dore ne zemer se nuk
do te perplasesh me njeri.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:45 am

Te puth buzen qe te flesh embel,
Te puth syrin qe te shofish enderr,
Te puth faqen qe te ndjehesh mir,
Me 1000 puthje te them naten e mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:46 am

E kam mare zemren tende
E rrembeva me te vertete
Do ta fsheh ne shpirtin tim
Qe te mbetet aty per jete
Te dua me gjithe shpirt!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:46 am

Ne trupin tende dua te jem
ne zemer fjalen qe ta them,
sikur te jem vetem ne te dy
te jemi te lir, te puth me afshin
tende ne gjdo qoshe e kende.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:47 am

Ne nje shpelle ku njerezit ishim me fise
nje djale pa nje vajze dhe donte ti fliste
e pa ne sy thelle te dy sec u skuqen si
qelli kur lind djelli tundi koken lehte
gishtat i levizi dicka donte ti thoshe por
zdinte ti fliste po sikur te heshte ish shume
keq per te nisi nje torture formoji nje ze
ne mes perpelitjesh tha fjalen **te dua**
keshtu thote legjenda eshte krijuar gjuha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Fri Oct 15, 2010 8:47 am

Dua te le gjurme thelle ne shpirtin tend,
aty ku askush te mos shkele me, ne mijera
nete pa gjume ne enderrimet e tua dua te
jem une, dua te le gjurme ne zemren tende,
te te shtoj nje rrahje me shume, aty te ngul
rrenjet e dashurise, aq sa mos ti shkul dot
as edhe nje lume, dua te le gjurme ne cdo
cast dhe sekond, te me kesh kudo ne mendje,
te jesh me mua ne endrrat pa fund, dua te
jem mbretereshe ne zemren tende.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Oct 16, 2010 8:36 am

Pas mesnate shikoj yjet
Rri gjate qe t'i numeroj
Ne mesin e tyre ishe TI
S'di pse s'munda te te dalloj
Ata ndriconin gjith shkelqim
Cdo nate i sodis pandal
Nese je ne mesin e tyre
Te lus nje shikim ma fal
Ti pas mesnates ishe ne gjume
Me tradhtoj ai shikim
Me kot mbeta pa gjume
S'ishe ti ishe MALLI IM........


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Oct 16, 2010 8:36 am

O Zot o Zot kush po e lexon mesazhin timm!
He Zemra Ckemi?? Mire ke Qene ti?? E Di Sa Me Ka Marre Malli Te Te Kem Ne Krahet E mi??
Te Te Puth Pa Mbarim Nga Mbremja Deri Ne Agim

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Oct 16, 2010 8:37 am

Ne kete bote s'ka vend per ne te dy bashke.Te ndare po.Ti atje,une ketu.Ne mes mali i mallit.Ne kete bote s'ka vend per ne te dy bashke.Te ndare ,po.Ti larg,une afer.Ne mes lugina e trishtimit.Ne kete bote s'ka vend per ne te dy bashke.Te ndare,po.Ti ne nje breg,une ne bregun tjeter.Ne mes lumi i dashurise!

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Oct 16, 2010 8:37 am

ti qe re ne dashuri dhe thirre ''Ika,ika mora malet'',thua kaq te madh e kishe dhimbjen dhe harene,sa vetem ne lartesite e qiellit dhe ne mes kater horizonteve ,mund te merrje fryme e te gjeje prehje?Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Oct 16, 2010 8:38 am

Si rhua ,a nuk do te lish qene me mire ,te kishte mbetur aty ku nisi?Te kish mbetur te zemra,pa kapercyer kufijte e saj.Te veshtrimet magjepese,te fjalet ze dridhur,te largesia dhe fshehtesia?Te kish mbetur te endrra,se po te fitonim njeri-tjetrin ,do te fitonim boten?Si thua?


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Oct 16, 2010 8:38 am

Keshtu jemi ne te dy.Une lartesia ,ti gjeresia.Une gjeresia,ti lartesia.Te bashkuar me njeri-tjetrin,dashuria jone pushton boten..Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Oct 16, 2010 8:39 am

C'eshte nje hapesire ne jeten e njeriut ,qe themi se qendron pertej dashurise dhe nuk dime si ta quajme?Thua te jete me shume se vete dashuria,hapesire qe ngrihet mbi virtytet dhe dobesite tona?Te jete dicka jashtetokesore ku shpirti njerezor nuk e njeh mekatin?
Ajo eshte zona ,ne mes tokes dhe qiellit ,qe cdo njeri e deshiron dhe e arrijne vetem shpirtrat e medhenj...

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Oct 16, 2010 8:39 am

Di sa here ne ender trupin te kam puthur,
Mengjesi me ka gjetur per ty duke u lutur,
Do te kisha jetuar lumturin e kesaj bote,
Vec ta di a jam endra jote?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   Sat Oct 16, 2010 8:40 am

ta dija qe me doje kaq shume
detin do e kisha shnderruar ne lume,
yjet ne toke do ti zbrisja
dhe emrin tend do therrisja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS DASHURIE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

SMS DASHURIE

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog
YlliehanaForum