www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Garner: Më mirë pa burrin se pa shoqet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Garner: Më mirë pa burrin se pa shoqet   Sat Dec 12, 2009 7:10 pmJennifer Garner ndjen mungesën e shoqeve të saja kur është në xhirime me burrin e saj Ben Affleck, pasi që nuk mund të mbijetojë pa thashethemet ndërmjet vajzave.
Aktorja, e cila është nënë e dy vajzave, zakonisht udhëton me burrin e saj nëpër lokacionet ku ai duhet të xhirojë.

Mirëpo ajo ka thënë për revistën W se më lehtë e ka kur i mungon burri, sesa shoqet e saj.

“Më mungojnë shoqet e mia! Kjo është gjëja më e vështirë kur jam në një vend, jo për projektet e mia. Kur është për mua, atëherë jam në xhirime me të gjithë që i njoh, mirëpo kur nuk është, ndjehem e vetmuar”, ka thënë aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Garner: Më mirë pa burrin se pa shoqet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum