www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Tue Nov 03, 2009 11:27 pm

tradhetia eshte ma e rende me ta kthy shpinen e dashra a i dashri a plumbi eshte ma i rende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Wed Nov 04, 2009 4:13 am

walla bre menetor prej plumbit mundesh me vdek ....e prej tradhtis jo tybe veq nje lendim nzemer me koh sherohet edhe ajo....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Thu Nov 05, 2009 7:53 pm

mered esht trathetija se trathetij nuke shrohet lett aseper plubin meltt eshttt

se vedes meniren prej plubitt prej trathetijess satjesh xhall eki ate plage
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Sun Nov 08, 2009 9:21 am

une per veti si kam provuu as njeren as tjetren.

ama si pas mendimit tim ma e rend tradhetia.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Sun Nov 08, 2009 7:00 pm

lamyyy shkruajti:
une per veti si kam provuu as njeren as tjetren.

ama si pas mendimit tim ma e rend tradhetia.


ishalla nuk i provon kurrr as njeren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Tue Nov 10, 2009 12:56 am

une menoje qe me erede esht trathtija esht nje plage qe nuke eshrohet lett
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Tue Nov 10, 2009 9:52 pm

dj-lumii shkruajti:
une menoje qe me erede esht trathtija esht nje plage qe nuke eshrohet lett


edhe plumbi eshte i rende se po ta humbe jeten tane e tradhetia te len gjall dikur sherohesh po blumbi te myt edhe ma sun qohesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Tue Nov 10, 2009 10:27 pm

mendoj se tradhetia edhe pse nuk e kam provu :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Thu Nov 12, 2009 12:18 am

Cito :
edhe plumbi eshte i rende se po ta humbe jeten tane e tradhetia te len gjall dikur sherohesh po blumbi te myt edhe ma sun qohesh


evretet esht qe plubi te bye dhe ma sune qohesh

une pranoje nje plub se sa me me trathtu se trathetija esht shum erenn vetm aje mudet te dije qe eka pruv aje qe sekapruvo sdi qka ithem veq mose te provoje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Thu Nov 12, 2009 12:21 am

dj-lumii shkruajti:
Cito :
edhe plumbi eshte i rende se po ta humbe jeten tane e tradhetia te len gjall dikur sherohesh po blumbi te myt edhe ma sun qohesh


evretet esht qe plubi te bye dhe ma sune qohesh

une pranoje nje plub se sa me me trathtu se trathetija esht shum erenn vetm aje mudet te dije qe eka pruv aje qe sekapruvo sdi qka ithem veq mose te provoje


po po qashtu eshte tradheti eshte shum e rende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Thu Nov 12, 2009 12:22 am

per ate them qe trathetija eshtt merendd se plumbiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Fri Nov 13, 2009 5:12 am

tradhetia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Sun Nov 15, 2009 8:39 am

Trathtia..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Sun Nov 15, 2009 9:24 am

Mendoj se tradhtia...Se plumbi vertet mund te vdesesh por mund edhe te mbesesh gjall dhe te sherohesh menjeher...Ndersa tradhtia ndoshta duhet koh te gjat qe te harrohet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Mon Nov 16, 2009 7:18 am

Plumbin Se kom Provu Ende ..A Tradhtia Boll e keqe Ish bree ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Wed Nov 18, 2009 10:53 pm

tradhetia..

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Wed Nov 18, 2009 11:27 pm

Spo di pa i mat .p.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Thu Nov 26, 2009 12:44 am

Definitivisht tradhtia....
Sepse te vran ne zemer dhe nuk vdek
Nersa nga plumi mund te vdeshesh dhe nuk do ndjeq aq dhimbje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Artta
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 23
Data regjis. : 24/12/2009
Location : NëR Hijee...!!!

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Tue Dec 29, 2009 10:47 pm

Pajj mendoJ tradhetiaa osht shumm e Rondd
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Fri Jan 08, 2010 6:54 pm

per mua esht trathetij me erend se plumi plumi esht shum elet te vret dhe nuke dine sen ma trathetija per nje preson qe ekopton qka esht trathetija vetm aje edin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Thu Jan 14, 2010 6:03 am

t`2a jan njat te randa si tradhtia ashtu edhe plumbi te lan shej en zemer qe nuk harrohet shpejt kshtu qe mendoj se lendohesh njajt sikur nga tradhtia ashtu edhe nga plumbi.... dhe pik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Thu Jan 14, 2010 6:32 am

normal qe tradhtija i ben kejt njerz mu ni ma keqqqq

qa ta bon tradhtijaaa sta bon kushi e as plumiiii.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Thu Jan 14, 2010 6:48 am

se kom perjetu asnjanen hiq hala


Edituar për herë të fundit nga starka në Fri Jan 22, 2010 3:10 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Thu Jan 14, 2010 6:50 am

tradhtija rrenaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Sat Jan 16, 2010 7:38 am

tradhetin e pranoje po plumbin nuk e pranoje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum