www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vajza e Willis nuk është në lidhje me djalin e Scharzenegger

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Vajza e Willis nuk është në lidhje me djalin e Scharzenegger   Sat Dec 12, 2009 7:22 pmZëdhënësi i aktorit Bruce Willias ka mohuar spekulimet se vajza 15-vjeçare e aktorit është në lidhje me djalin e Arnold Schwarzenegger.
Tallulah Willis së fundi është lidhur me 16-vjeçarin Patrick, djali i Kryetarit të Kalifornisë dhe gruas së tij Maria Shriver, dhe burime thanë për revistën amerikane Star se dyshja kanë filluar lidhjen që nga festa e Halloween.

Por zëdhënësi i Willis thotë se i gjithë ky tregim është i pavërtetë. Tallulah është më e reja nga tre vajzat e Willis me ish-gruan e tij Demi Moore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Vajza e Willis nuk është në lidhje me djalin e Scharzenegger

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum