www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 1:51 am

Qka kishe bo me te dashuren ose te dashurin tuaj ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 1:52 am

ekisha perqafu foretttt shummmm kisha kiccc buzen melaqessss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 1:56 am

e kisha honger krejt heheh se shum me ka marr malli....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 1:58 am

kuku ekisha gren si keksss se syttt mejan qerru me paaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 2:01 am

dj-lumii shkruajti:
kuku ekisha gren si keksss se syttt mejan qerru me paaaaaa

do e kisha shti ne banes i kisha qit kaffe e kishmi bo ( LLAF) deri ne mengjes hahahahahahahahahahaah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 2:06 am

gegegegge kuku masae cafess te kisha kic qe mete lan nje shejjj


Cito :
dj-lumii shkruajti:
kuku ekisha gren si keksss se syttt mejan qerru me paaaaaa


do e kisha shti ne banes i kisha qit kaffe e kishmi bo ( LLAF) deri ne mengjes hahahahahahahahahahaah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 2:09 am

dj-lumii shkruajti:
gegegegge kuku masae cafess te kisha kic qe mete lan nje shejjj


Cito :
dj-lumii shkruajti:
kuku ekisha gren si keksss se syttt mejan qerru me paaaaaa


do e kisha shti ne banes i kisha qit kaffe e kishmi bo ( LLAF) deri ne mengjes hahahahahahahahahahaah

hahahahahahaha nuk tkisha lan hahaha shuj se marre mos fol ktu keshtu bitte loqk hahahahahaha

e kisha shti me mi perkedhel floket hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 2:10 am

hahahahha ikisha ton qe te duaaaaa qumm qum xeml
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 2:13 am

dj-lumii shkruajti:
hahahahha ikisha ton qe te duaaaaa qumm qum xeml

tkisha shti mem ndihmu me i ba punt me mu hahahahahaha se po lodhna vet breeee qyyy

ska me hanger badihava hahahahahahahahahahahahahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 2:15 am

hehehehhehehe ekahs marrr menj nje qetre dhom dhe kisha then loqki po poshoje pak ti feshi njesen ten kure te me del gjumm te dimoje nje senne gagaggagagaga
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 2:17 am

dj-lumii shkruajti:
hehehehhehehe ekahs marrr menj nje qetre dhom dhe kisha then loqki po poshoje pak ti feshi njesen ten kure te me del gjumm te dimoje nje senne gagaggagagaga

qyqyyyyyy meniher po me lishe vet aaaaaaa hahgahahaha
ma mir i kryjm punt bashk edhe shkojna bashk me tat tani qyyyyyy hahahahahaha

i kisha thon mos u nzej loqk se veq hajgare po boj..dhe se e dua si syt e mi..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 2:18 am

ohhhe kejtt bashek ibejm bj bre loqki dhe tani poshojem sebashkuu knaqemi apo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 13, 2009 3:44 am

Kjo temë duhet te jetë të kategoria e Dashuris!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Thu Dec 17, 2009 4:31 am

ekisha pre qafu shummmm tashttttt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 20, 2009 9:41 pm

kisha shku me tat ne shtrat se tjerat krejt i kena bo..veq ajo na ka mbet hahahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 20, 2009 10:04 pm

veqqq iksha thon veq knau tttti loqki mose tanihe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
genti
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 246
Data regjis. : 03/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 20, 2009 10:08 pm

s'komentoj ne te tilla tema imtime,pasi nqs s'them te verteten-genjej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sun Dec 20, 2009 11:22 pm

ithem qe knaqu dhe ne vedin tim tiii per muaaaa shnosh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Wed Dec 23, 2009 4:05 am

Aiii edhe qeto po doni me dit a???Eshte sekret mes dy te dashuruareve

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Wed Dec 23, 2009 6:24 am

me fal nese te kam prekure ne zemer doshta dote me falee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Artta
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 23
Data regjis. : 24/12/2009
Location : NëR Hijee...!!!

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Tue Dec 29, 2009 10:33 pm

Jaa bre spo KaLLxojj se Marree qyyhh :$:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Tue Dec 29, 2009 10:36 pm

jo po tregoj buzen jakisha kicen tashta se sekam pa sote hiqqqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sat Jan 09, 2010 6:09 am

Thjesht qka Kish Pranu edhe Ajo Kishim bo :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geliii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 3160
Data regjis. : 30/09/2009

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sat Jan 09, 2010 6:25 am

e kishim pi ka ni qaj te nxeht :P

_________________________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   Sat Jan 09, 2010 6:27 am

Kisha pi qat qaj qe tha jetaa veq i kisha qit edhe do limon

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

<marquee bgcolor=orange> Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz</marquee>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka kish bo ne kto momente me te dashuren tende?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum