www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si do ta përshkruani një natë romantike me të dashurin?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Si do ta përshkruani një natë romantike me të dashurin?   Wed Nov 04, 2009 3:57 am

pershkruani nje nat romantike si dote kishi deshir te kaloni me te dashurin tuaj dhe ku.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Si do ta përshkruani një natë romantike me të dashurin?   Wed Nov 04, 2009 4:06 am

valla kisha pas qem me kalu ne hene
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Si do ta përshkruani një natë romantike me të dashurin?   Wed Nov 04, 2009 4:11 am

nuk pershkruj hiq se ......... cry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Si do ta përshkruani një natë romantike me të dashurin?   Thu Nov 05, 2009 7:07 am

pha po pershkrunni more. qyy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Si do ta përshkruani një natë romantike me të dashurin?   Thu Nov 05, 2009 7:09 am

olamyy mi mer idet spot tregoj ma mir hiq..edhe mandej qka me pershkruu kur....ty edin cry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Si do ta përshkruani një natë romantike me të dashurin?   Thu Nov 05, 2009 7:39 pm

heeeeeeem spo mudem te medoje hiq se heeeeeeee

e kisha gene si kekss ani mo buzettt ja kisha hek kejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Si do ta përshkruani një natë romantike me të dashurin?   Sun Nov 15, 2009 8:21 am

Me ardh mem morr me kete veture..


Me darku ne nje vend te qete si ky..


E ne fund ne nje hotel duke relaxuar :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Si do ta përshkruani një natë romantike me të dashurin?   Wed Aug 18, 2010 10:29 am

uffffa,nuk pershkruhet me fjale,nuk ka bre me mire hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si do ta përshkruani një natë romantike me të dashurin?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Si do ta përshkruani një natë romantike me të dashurin?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum