www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Genta Imajli – Kënga "Si Panter" e vjedhur!!! Video exluzive

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Genta Imajli – Kënga "Si Panter" e vjedhur!!! Video exluzive   Mon Dec 14, 2009 9:23 pm

Në momentin që u shfaq në ekran kënga e re "Si Panterë”, e Genta Ismajlit, ajo u komentua se imazhet ishin të vjedhura nga Jennifer Lopez, por 3 muaj më pas rezulton se edhe kënga është e kopjuar.
Ditët e fundit është zbuluar se e gjithë kënga e Genta Ismajlit është plagjiaturë nga një këngëtare armene. Ndoshta i gjithë faji është i Virusit, kompozitor i këngës, i cili ka vjedhur këngën nga artistja armene, Silva Hakobyan.

Versioni origjinal i këngës titullohet "I like” dhe ka qenë fituese e edicionit të vitit 2006 të BBC Music Awards, ndërsa këngëtarja kosovare është mjaftuar vetëm duke i vendosur një tekst në shqip.

Ajo eshte nder kengetaret me te popullarizuara ne gjthe shqiptarinë por njifet edhe me kenge te "huazuara" (Vjedhura) nder to edhe disa hite...Ketu kemi publikuar kengen e Gentes dhe kengetares armene
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Genta Imajli – Kënga "Si Panter" e vjedhur!!! Video exluzive

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum