www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Wed Dec 16, 2009 1:35 am

Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Wed Dec 16, 2009 4:40 am

Une si pasuri me te madhe ne bote e quaj familjen, dashurin, shoqerin...Keshtu qe tham kto 3-ja...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Wed Dec 16, 2009 7:09 am

Shendeti ,Familja, dashuria,Shoqeria, Morali,Ndergjegjja dhe Karakteri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Wed Dec 16, 2009 10:42 am

.sinqeritetin bukuroshin yllin tim..si dhe personin qe jam dashuru marrezisht me te..dhe shendetin..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Fri Dec 18, 2009 6:48 am

MENDJA e shendosh esht pasuri e veaqant per mu mandej tjerat vin ...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
landa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 94
Data regjis. : 14/12/2009
Location : n'realitet

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Fri Dec 18, 2009 6:53 am

familja ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Sun Dec 20, 2009 8:48 pm

Lumi dhe djali jon...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Mon Dec 21, 2009 12:24 pm

Une kam pasurin ma te madhe ne bot dhe jet
Loqkem teme mat miren Qikilushennnnnnnnnnnnnnnnnn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Mon Jan 04, 2010 8:53 am

shendeti dhe familja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Tue Jan 05, 2010 4:23 am

Familja osht pasuria ma e madhe qe kam ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dr.Dugi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 65
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 28
Location : Aty ku as derqi vend nuk ka

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Tue Jan 05, 2010 5:22 am

Shendeti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geliii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 3160
Data regjis. : 30/09/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Tue Jan 05, 2010 6:35 am

shendeti

_________________________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Tue Jan 05, 2010 6:37 am

shneta hahaha

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

<marquee bgcolor=orange> Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz</marquee>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Wed Jan 20, 2010 12:20 am

Pasuria me e madhe qe kam perfituar eshet Shkolla kurse qe me ka dhuruar Zoti eshte Shendeti familja kurse qe kam kerkuar dhe e kam gjetur eshte dashuria e keshtu me radhe keto jane per sot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Mon Feb 22, 2010 2:50 am

Familia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Mon Feb 22, 2010 8:03 pm

Dashuria dhe miresia qe kam dhe jap per ata qe me rrethojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Mon Feb 22, 2010 8:45 pm

Shendeti.. Familja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Fri Feb 26, 2010 12:40 am

FAMILJA ime dhe shendetiii i tgjithve...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
crazY.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 231
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : n'kallafc:P

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Wed Apr 14, 2010 7:56 am

Paret e bastores:D:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
chu chu
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 615
Data regjis. : 30/04/2010
Location : LARG NGA KTU

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Thu May 06, 2010 6:42 am

loshkat e mamit dance1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Thu May 06, 2010 5:03 pm

chu chu shkruajti:
loshkat e mamit dance1

loshkat e tetes .y. .y. .y. .y.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Fri May 07, 2010 12:13 am

syni jem...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hysi
Anëtar
Anëtar


Numri i postimeve : 123
Data regjis. : 26/02/2010

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Fri May 07, 2010 12:14 am

shendetin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Sun Jun 06, 2010 11:55 pm

Shendeti , Familja , sHOQERIA , Karakteri , dhe etjj etjj:D:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Sun Jun 06, 2010 11:56 pm

Shendeti , Familja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum