www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Wed Dec 16, 2009 1:35 am

First topic message reminder :

Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Sat Dec 11, 2010 3:26 am

Vullneti i mir dhe vetia e altruizmit

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Mon Jul 04, 2011 7:00 am

Familja , Shendeti & Dashuria !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Sun Oct 02, 2011 11:36 pm

Pasuria ma e madhe Prindt . Na i lasht zoti . Amin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Mon Oct 03, 2011 11:55 pm

Shendetin , Familejn,Karieren ne Pune

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Mon Oct 03, 2011 11:59 pm

Shendeti dhe Familja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Wed Oct 19, 2011 6:45 am

Familjaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Wed Oct 19, 2011 8:57 pm

shendeti dhe familja si dhe shoqeria

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Beea
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 241
Data regjis. : 27/10/2011
Location : a.b.c

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Fri Oct 28, 2011 5:56 am

MENDJA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Loti
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 8
Data regjis. : 28/10/2011
Location : Ne shpi

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Fri Oct 28, 2011 6:10 am

Meine autooooooooooooo haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Fri Oct 28, 2011 7:08 am

familja tani shendeti,shkolla,puna,shoqeria etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SpeciaL
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 586
Data regjis. : 11/12/2009
Age : 33
Location : Switzerland

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Sat Oct 29, 2011 2:21 am

Familja Shendeti tani tjerat me radh ce i komm dhe i flm All-llahut per gjitha ce i kom..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   Thu Nov 03, 2011 6:25 pm

My Familie...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum