www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Wed Dec 16, 2009 1:51 am

A ESHTE E VERTETE QE KUR HUMB DIKE,,,ATEHER E KUPTON SE SA SHUM E KE DASHUR ???
PRES PERGJEGJJE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Wed Dec 16, 2009 4:43 am

Cdo her njerzit kur e kemi dikend ose dicka kur kemi s'ja dim vleren e kur e humbim ateher e kuptojm sa ka vlejt per ne…

Dhe eshte shum e vertet se kur humb ateher e kupton se sa e don dike por ateher eshte von…Se dicka qe shkon, kalon, nuk kthehet ma….

Prandaj eshte mir heret ta kuptojm se sa e duam dike dhe sa vlen per ne…Ose dikush te na qelje syt se ndonjeher e kemi veshtir ta pranojm te verteten…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Sun Feb 14, 2010 2:00 am

E veRtet " kur e kii ngatt ndjen ndohtaa najjsen normal apoo kur e kii largg ndjenjat jann me te medhaa "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ANTISTRES
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 42
Data regjis. : 07/02/2010

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Sun Feb 14, 2010 3:37 am

Hmmm PyTje E bukur Kjo

Gjith Thon Kur E ke Sja Din Vlren
Gjith Doina Me Shum Ata Qe SmunDeMi Mee ArriT
Por Kur E humbim At Qe E Kem Ja DijNa VleRen Me Shum
NeSe Ka Qaste Te MiRa Esht Fjala Se NeSe Lidhja PerFunDon Me
TraThti Kurr Se KiSha VleRsu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Sun Feb 14, 2010 3:38 am

E VerTet..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Mon Feb 15, 2010 3:25 am

po shum pytje emir se poderisa jem me nje person ndoshta dhe ne shum raste nuk mund ta vlersojm qysh duhet sepse na duket gjithqka perditshmri ,,,nga mungesa e AtIJ personi me koh kuptojm vleren dhe rendsin e tij qe kem pas ne zemren ton...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Mon Feb 15, 2010 3:39 am

po shummm shum eshte pytje me ven dhe der sa je me ate person nuke mudesh me diten se sa kavler ....

kure te hubesh ate her edin mongesen eh ati apo te asaj :S:S:S:S:S:S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Thu Feb 18, 2010 8:02 pm

Po ehste mese e veret dhe per keet arsye duhet ta dojm respektojm dhe mos lendojm dikend qe dojme e kemi afre sepse kur ta humbim na kujtohen te gjitha dhe ndihemi didi te elnduar dhe fajtore ndoshta .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Tue Jun 01, 2010 6:11 am

Kur se kuptoj sa e du perderi sa jom me to mas nej sma nin hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Mon Jun 07, 2010 7:13 am

Poo ndisa rastee!haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Mon Jun 07, 2010 7:18 am

spe di normal qe kur humb e kuptoo me shum se te mungon

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

&lt;marquee bgcolor=orange&gt; Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz&lt;/marquee&gt;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Tue Jun 22, 2010 7:35 am

jo hiqqqqqqq kur te humb aj person rrasja lsho teposht ski qka menon mo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Tue Jun 22, 2010 8:30 am

Normal se pajtohem me me kete sepse pa hunmbur nje gje nuk ja dine vleren sepse je mesu me faktin ta kesh gjo her afer kur nje qast e kupton qe ai eshte larguar ather ti ndjen mungesen e tij edhe kupton faktin se shumm e ke dashur andaj ne duhet me pas me shumm kujdes para se ta humbasim se kur humb ateher ndoshta eshte vone perderisa ti kupton ralitetin se di sa mujta me jap nje spejgim amo gjithsesi dhash nje mendim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PRINCO
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 524
Data regjis. : 22/12/2009
Age : 37
Location : Mbi token e Zotit

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Tue Jun 22, 2010 8:43 am

Po cdo gjes i dihet vlera pasi ta humbish..deri sa eke nuk ja din vleren mendimi ime eshte keshtu sepaku...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Tue Jun 22, 2010 7:01 pm

Me nje person se merr fund qdo gje me mu d.m.th qe at person e fiksoj ne koke qe ka humbur perderisa nuk e kam kuptuar sa kemi qen bashk sa e kam dashur kur te humbaset aj person ske qka kupton me von
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Wed Jun 23, 2010 3:54 am

jo breh qfarteee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Thu Oct 20, 2011 6:58 pm

Po ni koh mbas ndarjes , mendoj qe me kohen gjithqka sherohet .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Beea
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 241
Data regjis. : 27/10/2011
Location : a.b.c

MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   Sat Oct 29, 2011 9:00 pm

Po tani ja din vleren po von asht .i.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

A është e vërtetë që kur e humb dikënd,atëher e kupton se sa shumë e ke dashur?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum