www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Wed Dec 16, 2009 4:50 am

Me siguri se ndonjeher mund me na ardh ky rast ose dikujt i ka ndodh...Por si mendoni nje dashuri qe e humbni dikur mbas nje kohe do ta kishit kerkuar prap a jo...?

A jeni te mendimit cka humbet nuk kthehet ma?Si mendoni ju...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
landa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 94
Data regjis. : 14/12/2009
Location : n'realitet

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Thu Dec 17, 2009 5:47 am

..varet per qka do e kisha humbe...po prap qendroj prapa asja diqka qe ka humbe problem eshte te kthehet,,pasi qe pa pas nje arsye te forte askush nuk e praktikon ndarjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
harresa
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 147
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : Rrugve te Botes

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Thu Dec 17, 2009 6:40 am

qka hupt mos u gjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Thu Dec 17, 2009 6:43 am

kristali qe thehet nuk bashkohet me
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Fri Dec 18, 2009 3:39 am

dashurin e humber e kisha qajt me lot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Sun Dec 20, 2009 9:42 pm

nse dashuria qe kam pas do te ishte i lumtur me dikend tjeter nuk do i kisha pengu ne jet..shum ma e knaqur do te isha sikur aj te kishte jeten stabile me tjeter kend.e nese edhe aj do vuante per mua ateher do kisha dhen maksimimin veq qe te jemi bashk dhe te lumtur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Tue Dec 22, 2009 4:31 am

Varet se si ka humb ajo dashuri ,nese ka humbur qellimisht nuk ia vlen ta kerkosh :)se vetem do lendohesh ..dashuria e vertete nuk humbet kurr

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Sun Feb 14, 2010 1:58 am

Nese e kisha hummbb psee komm deshht te me press edhe paakk pshh qe jom e re apoo najsenn qa kish boo punn me muu ajoo ish honger e kisha kthyy appett pseee joo ...

A nesee `kishh bo najjsen tradhhti osee ndonjegje tjeter edhe me deshhT nncukk kurr se kiisha kthyy att dashnii see nukk te vyn...

Mendimii im..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ANTISTRES
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 42
Data regjis. : 07/02/2010

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Sun Feb 14, 2010 3:34 am

DashuRia E humbur Kan Than Cka Hupt Mos U Gjeft
por Edhe NeSe personi ne pytje Me Don Edhe un E du Do E kishaKerKu

PoR NeSe Me Ka HaRRu Edhe JeTon LiDhje Te Bukur Me TjeTer
Veq Fat I kiSha URu :::Dhe pa Kthy Kryt Mbas Kisha Nis Me JeTu...

turp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Sun Feb 14, 2010 9:29 pm

Smmaa merr menjjaa/..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Mon Feb 15, 2010 3:21 am

ANTISTRES shkruajti:
DashuRia E humbur Kan Than Cka Hupt Mos U Gjeft
por Edhe NeSe personi ne pytje Me Don Edhe un E du Do E kishaKerKu

PoR NeSe Me Ka HaRRu Edhe JeTon LiDhje Te Bukur Me TjeTer
Veq Fat I kiSha URu :::Dhe pa Kthy Kryt Mbas Kisha Nis Me JeTu...

turp
kuku qka me pelqejti qajo fjali me lart qka humbet dhe mos u gjeft kur tybee...se se kam plan me kekruu me lyp...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Mon Feb 15, 2010 3:42 am

nvarettt qyshe kandoll dareja

une per veti jo nuke ju kisha kthy se disa nuke javlejn te ju kethehesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Mon Feb 15, 2010 4:00 am

E shkuar e harruar..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Wed Feb 17, 2010 9:28 pm

jo qka humbet mos u gjet kurr ma hahahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Thu Feb 18, 2010 8:00 pm

Kto jan arste te rralla qe kekrkoht nje dashurie humbur , mendoj qe jo dhe nuk kemi kohe me humb per te kerkuar diqka te humbur hehehee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Sat May 29, 2010 4:02 am

Kurr ne jet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Sat May 29, 2010 6:10 am

jo kurrr..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Sun May 30, 2010 6:39 pm

E kisha kerkue ndoshta pahiri kur skisha pasur qka me bere
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Sun May 30, 2010 6:41 pm

Jo bre Kurr ..ndoshta mbas ni kohe e kisha taku amo kerku vet Nix ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Tue Jun 01, 2010 1:49 am

kurr se kisha kerku ma hiq ..pse thoin qka hupt mes u gjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Tue Jun 01, 2010 1:59 am

jo se nje gje qe merr fund nuk rikthehet,buka qe thehet nuk ngjitet mo siq ka qen. :S:S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Thu Jun 03, 2010 8:58 pm

jo bre farte nuk ja vlen 1 her kur te lendohesh me jetu me qat njeri apet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Thu Jun 03, 2010 9:20 pm

ajo veq oshte humbur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Mon Jun 07, 2010 7:12 am

Ndoshtaa zemra e kerkonn , pooo JOO kurr !haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   Mon Jun 07, 2010 7:13 am

se dii :S

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

&lt;marquee bgcolor=orange&gt; Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz&lt;/marquee&gt;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Dashurin e humbur e kishit kerkuar prap?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum