www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare mendoni per Antaren Harresa...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Cfare mendoni per Antaren Harresa...?   Sat Dec 19, 2009 8:03 am

Folni shlir..Un do jap mendimin me vone se kam cka shkruj :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Antaren Harresa...?   Sun Dec 20, 2009 1:52 am

Harresa,ah e paskan harru qiken ..eshte fenomenale breeee llokum qik osht ,e lezetshme qesharake por edhe din me e mat veten mos mee tepru me hajgare mpuqq

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Antaren Harresa...?   Sun Jan 10, 2010 8:09 pm

Ehhh per te shkruajt mendime rreth ksaj me duhet ndoshta ni vite..


Esht femer e cila kam teper besim ne te.. Asnjeher sme ka zhgenjyer dhe per nje koh te shkurt jemi lidh shpirtnisht.. Esht femer qe per gjithcka te del ne ndihme.. esht Femer e cila sflet asgje pervec te vertetes dhe vetem te vertetes.. Esht nje person qe jam shum e afert me te.. Moter e shpyrtit.. Dashuria qe kjo jep esht shum e vlershme per ate qe din ta qmon.. E per ate qe sdin, ka BOKSA hahaua..
E dua teper.. Moter gjithmon jam me ty...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Antaren Harresa...?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cfare mendoni per Antaren Harresa...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum