www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jackman, hamshori australian

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Jackman, hamshori australian   Sat Dec 19, 2009 7:38 pmHugh Jackman ka mposhtur yllin e filmit “Avatar”, Sam Worthington, dhe Eric Banan, për të kryesuar listën australiane për mashkullin më seksi.
Faqja Fandango.com ka kërkuar nga mijëra fansa që të zgjedhin seks simbolin e tyre australian, si pjesë e fushatës “Australianët në filmat hollivudianë”, ndërsa Jackman fitoi bindshëm.

Simon Baker, Chris Hemsworth, Ryan Kwanten dhe Jesse Spencer u përfshinë në top-dhjetësh, ndërsa një mospërfshirje e dukshme ishte Russell Crowe, i cili nuk ka siguruar votat e duhura për t’u përfshirë në këtë listë. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jackman, hamshori australian

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum