www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Avatar pritet të thyejë rekord në box-office

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Avatar pritet të thyejë rekord në box-office   Sat Dec 19, 2009 7:39 pmKrishtlindjet kanë arritur më herët për krijuesin e filmave James Cameron, pasi filmi i tij i ri pritet të jetë një hit tjetër i madh në Amerikë.
Ekspertët e filmave presin që ‘Avatar’, që hapet sot (e premte) në kinematë amerikane, të jetë një prej debutimeve më të mëdha të vitit, me një shumë të parashikuar fitimesh gjatë vikendit që mund të arrijë shifrën e 100 milionë dollarëve.

Nëse arrin këtë shifër magjike, filmi që në vikendin e parë mund të jetë në gjysmën e rrugës për të mbuluar buxhetin e harxhuar prej 200 milionë dollarësh në realizimin e tij.

Cameron theu rekordin e box-office në vitin 1997 kur filmi i tij “Titanic” u bë filmi më i suksesshëm i të gjithë kohërave
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Avatar pritet të thyejë rekord në box-office

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum