www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perry flirton me Pattinson

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Perry flirton me Pattinson   Sat Dec 19, 2009 7:40 pmKaty Perry, e cila është në lidhje me Russell Brand, kishte befasuar të pranishmit në një klub nate në Hollwyood, duke flirtuar me Robert Pattinson.
Këngëtarja e hitit “I Kissed A Girl” dhe vampiri i filmave “Twilight” ishin së bashku në klubin Dimples Supper në Burbank, Kaliforni, në një ditëlindje të përbashkët, dhe të pranishmit thonë se ata gjithë kohën ‘i kishin sytë në njëri-tjetrin’.

“Ata u ulën ballë për ballë, duke prekur pjesët e përparme dhe dukeshin shumë flirtues me njëri-tjetrin. Të dy qeshnin nën hundë dhe Katy dukej marramendëse”, ka thënë burimi për Radar Online
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Perry flirton me Pattinson

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum